Facebook hesabı açıyorum geri kapanıyor

matris1

Katılımcı Üye
7 Kas 2009
581
0
Ankara
Arkadaşlar meraba. Bir sorunum var ; yeni facebook hesabı açıyorum tüm bilgilerimi doğru bir şekilde girmeme rağmen 15 20 dakika sonra güvenlik nedeni ile resim yüklemem söyleniyor ve hesabım kapatılıyor sonra açılmıyor. nedir bunun sebebi ?

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Hesaba hem telefondan hem bilgisayardan girersen, facebook hesabını tehlikeli olarak algılıyor;

Mail doğrulaması
Telefon numarası doğrulaması

Yap

Tabi mail adresin hotmail mi yoksa temp mailden geçici olarak mı alıyorsun bu önemli

matris1

Katılımcı Üye
7 Kas 2009
581
0
Ankara
Hesaba hem telefondan hem bilgisayardan girersen, facebook hesabını tehlikeli olarak algılıyor;

Mail doğrulaması
Telefon numarası doğrulaması

Yap

Tabi mail adresin hotmail mi yoksa temp mailden geçici olarak mı alıyorsun bu önemli

fake hesap açmıyorum. Normal hesap açıyorum. Kendi resmim olan, telefon ve mail onayı yaptığım hesap açıyorum

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Merhabalar ,
Tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde girerseniz kolay kolay kapanmaz fakat
yeni hesapları şikayet ederek çok hızlı bir şekilde kapanması sağlanabiliyor. Birileri size karşı bunu kullanıyor olabilir.

Kapanan hesabınıza kimlik doğrulaması yaparak daha güvenli bir şekilde açılmasını sağlayabilirsiniz.,
İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.