Facebook Hesabı Çalma !

emredont

Uzman üye
11 Eki 2012
1,537
0
Hacker
arkadaşalr hiç ona gerek yok bir arkadaşımızın konusu var onları yaparsak hemen çala biliriz elimde 4 tane face var bu yüzden

sultan38

Yeni üye
6 May 2013
2
0
teşekkür ederim ama benım face sifre kırmayla ilgili hiçbir bilgim yok nasıl yapacam ne yapacagım onuda bılmıyorum bilgisi olan bana yardım edebılıcek bırısı varsa yardım etsin lütfen.!

angelioss2

Üye
19 Tem 2013
186
0
Topraktan
Helal olsun paylaşım çok iyi güzelde keşke keyloggera örnek verseydin tht'den HAKOPS var işte böyle yani bide internet sitesine gizleme var ya onuda yazsaydın keşke :) Ama Yinede Helal olsun :)

Bu arada ben forum.buuddy le iyi yapmıştım herşeyi fake knightonline sitesi yapmıştım forumbuddy de ama link normal internet sitesi linki gibi değildi yani klasörün oldugu yer vardı linkin orda o yüzden kimse yememişti :))

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.