Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

24 Eki 2012
76
0
-----
haddim degil ama facebook hack diye bir program ne yazılır ne de bir program yapılmaz diye biliyordum hatta bunu ben moderotorden duydum bu programı kullanmadım

TURKSPWRS

Üye
8 Nis 2013
127
0
yazdığın yöntemler kolay fakat şimdi adama keylogger atmaya kalkışşan yani insanların 100/40 ı anlıyor.

captanbaron

Yeni üye
12 Nis 2013
21
0
gameforgemetin2hediye - Ana Sayfa şu adrese bi girin bu benim giriş bölümüne ıd şifre yazarsanız bana mesaj oalrak gelior vede giriş dedikten sonra hata verior adam çakmasın diye giriş dedikten sonra çaktırmadan m2 resmi sitesine yönlendirior metin2.org yazıor yani ;))

Fogger

Üye
3 Nis 2013
124
0
At Here Now
Bir sey sorcam ben hepsini adım adım yaptım ama benim pc windows 8 ve orda kaynagı görüntüle yerine ögeyi denetle var açılan sayfadaki kodları tutup kopyalayamıyorum yardım bu arada gerçekten güzel bir konu olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.