Facebook hesabım 2 gündür aynı kitlendi yardım

pack35

Üye
7 Şub 2012
71
0
ARKADAŞLAR HESABIM İKİ GÜNDÜR AYNI
8ZvjE7.png
[/url][/IMG]

GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ HEP BÖYLE OLUYOR ZATEN FOTOĞRAFLARINDAN TANI DEĞİŞMİŞ İLLA İSMİNİ YAZACAKSIN ÖYLE KABUL EDİYOR SEÇENEK ÇIKMIYO BEN BU HESABI GERİ ALABİLİRMİYİM YADA ALINIRMI KİMLİK YÜKLESEM AÇILIRMI ONU MERAK ETTİM ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Kimlik doğrulamak için bi kısım göremedim fakat "fotoğrafla tanıdıkları eşleştirme" bölümünde saat içinde yanlış girdiğin için belirli bi saat geçmesi lazım diyeceğim fakat 2 gündür böyle olduğunu söylüyorsun, peki " bu adımla ilgili sorun yaşıyorum " bölümünde yardımcı olabilecek herhangi bir şey yok mu ?

Not ; konun 2.sayfaya düşmeden güncelleme yapma :)

pack35

Üye
7 Şub 2012
71
0
Kimlik doğrulamak için bi kısım göremedim fakat "fotoğrafla tanıdıkları eşleştirme" bölümünde saat içinde yanlış girdiğin için belirli bi saat geçmesi lazım diyeceğim fakat 2 gündür böyle olduğunu söylüyorsun, peki " bu adımla ilgili sorun yaşıyorum " bölümünde yardımcı olabilecek herhangi bir şey yok mu ?

Not ; konun 2.sayfaya düşmeden güncelleme yapma :)

malasef yok

hackerklc

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
352
0
Belirsiz.
Sımdı facebook ekranına geldıgınde ' Güvenlik Kontrolunu Tamamla' Dye bir secenek cıkıyor orada ' Gönder Butonu'na bastıgında karsına ne cıkıyor ? resım at daha ayrıntılı yardımcı olayım .

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Gerçek hesabın ise telefon numarası eklesen iyiydi. Profilini şikayet etmişler sahte hesap diye büyük ihtimal.o resimde talimatlar var bak . o talimatlarda ne yazıyorsa uygulamaya çalış.Hesabını açmayı becerirsen telefon no ekle.Farklı tarayıcıdan girişlerde kimlik doğrulaması gerektiğinde telefona Kod geliyor o kod ile açabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.