Facebook Hesabım Kilitlendi Açılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WaGRaNTaLi

Üye
2 Şub 2012
68
0
bursa
Arkadaşlar Benim Facebook Hesabım Kilitlendi.Açılmıyor...Kilidi Açmak için kimlik vs fotorafını koyun diyor...kimliğimin fotosunu koydum ama...doğum tarihim 1999 ama facede 1994 kayıtlı o yüzden olmuyor...lütfen yardım edin :(

yolcuasog

Üye
30 Kas 2011
72
0
40
istanbul
facebook bilgileri gizli tutar.bununla ilgili çok yazışmam olmuştur.en mantıklısı arkadaşların da dediği gibi doğumyılını photoshop ile değiştir gerisi kalsın.adamlar kalkıp ta tc kimlik numarandan sorgulama yapmazlar.genelde gizli soru,arkadaşlarını tanıma,telefon doğrulaması gibi işlemler sayesinde adresini verirler.çözüm olmazsa tekrar ulasın yardımcı olmaya calısırız elimizden geldiğince

cinkole61

Yeni üye
23 Eki 2012
1
0
selam benim facebook hesabım var ama bi tane daha açtım aynı hesapdan ne kod geliyor nede resimle tanıtma . Kimliğimide kaybettim baska yolu yokmu msnden falan :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.