Facebook Hesabım Sayfalar Beğeniyor

osmanoge01

Yeni üye
15 Eki 2014
19
0
adana
Arkadaşlar iyi günler facebook hesabım kendiliğinden sayfa beğeniyor. Yani yabancı sayfaları, google choremeyi sildim baştan kurdum olmadı, facebook hesabımda uygulamalarımın hepsini sildim yine olmadı başka ne yapmalıyım

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Kullanmadıgın uygulamarladan ayrıl.
Tarayınca bilmediğin greksiz uzantılar varsa onlarıda kaldır
denetim masasındaki gereksiz programlarıda kaldır.Gider.
Uygulamalardan kaynaklanıyo büyük ihtimal.

qeles-Hacker

Kıdemli Üye
7 May 2013
2,165
1
Gaziantep
1.Advanced System Care(KAYIT DEFTERİ TEMİZLEYİCİ İÇİN GEREKLİ OLAN

2.Malwarebytes Programı(KÖTÜ YAZILIMLAR VEYA VİRÜSLÜ DOSYALARI TEMİZLEMEK İÇİN)

3.Ccleanar.(KAYIT DEFTERİ SORUNLARINI ÇÖZER VE "BİLGİSAYARINIZI TEMİZLER ve OPTİMİZE EDER)

4.Eset Antivirüs Programı !(HER ZAMAN KULLANABİLCEĞİN VE HER HANGİ BİR VİRÜSLERDEN KORUNMAK AMAÇLI GEREKEN BİR YAZILIM)

Bunların hepsini Forumda Araştırarak Linkini Bulabilirsin Bu Programlar Sayesınde Kasma,Yavaşlama,Gereksız Reklamlar,Virüslerden Ve Donma Sorunlarınlardan Kurtulabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.