facebook hesap hakkında

28 Haz 2013
208
0
Arkadaşalr face üzerinden msn şifresi bulabilir miyiz ?

Kurbanın facesinden msn adresine bağlanmam gerekiyor ama msn şifre bilmiyom msn adresini bilmeme rağmen

Ve ayrıca kurbanın hesabını geri alamayacak şekilde nasıl çalabilirim,geri alamamalı yani

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Kardeşim MSN yani hotmail adresini biliyorsan güvenlik sorusuna git ve facedeki hakkında kısmından yararlanarak soruyu bulmaya çalış.Eğer konuşabilirsen dostluk kur ve soruyu sor.

Örneğin,
Dedenizin mesleği nedir diye güvenlik sorusu var.
Şöyle de:
Deden yaşıyormu?Benim dedem öldü kıymetini bil... vs. şeylerden yola çıkarak dedesinin mesleğini öğrenebilirsin.Ben bu yolla pek çok kişinin facesini ve hotmailini aldım ;)

Kolay gelsin kardeşim...

28 Haz 2013
208
0
Kardeşim MSN yani hotmail adresini biliyorsan güvenlik sorusuna git ve facedeki hakkında kısmından yararlanarak soruyu bulmaya çalış.Eğer konuşabilirsen dostluk kur ve soruyu sor.

Örneğin,
Dedenizin mesleği nedir diye güvenlik sorusu var.
Şöyle de:
Deden yaşıyormu?Benim dedem öldü kıymetini bil... vs. şeylerden yola çıkarak dedesinin mesleğini öğrenebilirsin.Ben bu yolla pek çok kişinin facesini ve hotmailini aldım ;)

Kolay gelsin kardeşim...

Güvenlik sorusu yok :D Maili alamadığım sürece kalıcı olarak alamam heralde face hesabını dimi

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Güvenlik sorusu yok :D Maili alamadığım sürece kalıcı olarak alamam heralde face hesabını dimi

Kalıcı olarak alamazsın ancak eğer bu arkadaşın facesine daha önce saldırı yapıldıysa Bunlara artık erişimin yokmu? kısmına tıklandığında yeni telefon ya da mail adresi gelir.Buradan istedigini girdikten sonra bir güvenlik sorusu daha gelir ve o soruyu bulursan face senindir.

Mail de değiştiğinden giremez facesine.Ancak 1 hafta içinde geri alma işlemi yaparsa girebilir.

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
canim kardeism yahoo hesabi ac kendine daha sonra o kurbanla facede arkadas ol bir yolla o sana kalmis
sonra yahodan face arkadaslarini ice aktar orada mailini gorebilirisn kurbanin

28 Haz 2013
208
0
Kalıcı olarak alamazsın ancak eğer bu arkadaşın facesine daha önce saldırı yapıldıysa Bunlara artık erişimin yokmu? kısmına tıklandığında yeni telefon ya da mail adresi gelir.Buradan istedigini girdikten sonra bir güvenlik sorusu daha gelir ve o soruyu bulursan face senindir.

Mail de değiştiğinden giremez facesine.Ancak 1 hafta içinde geri alma işlemi yaparsa girebilir.

Evet bunlara artık erişimin kısmı var ve yeni mail adresini soruyor,ben buraya kendi mail adresimi yazdığımda kurbanın şu anda olan mail adresine mesaj gider mi ? mailiniz değişiyor diye

28 Haz 2013
208
0
Elbette gider ancak bir hafta süresi var.Bakmazsa mailine bir hafta sonra faceyi geri almasına imkan yok.

Peki devama tıklayınca hemen değişmiyor yani güvenlik sorusu soruyor dimi iptal edersem hiç bir şey değişmez yani :twist

Oğlana keylogger atmıştım sonra yanlışlıkla gmailimin şifresini değiştirdim gitti server :RpS_cursing:

Mail adresini biliyorum,mailinin şifresini bilmiyorum

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Peki devama tıklayınca hemen değişmiyor yani güvenlik sorusu soruyor dimi iptal edersem hiç bir şey değişmez yani :twist

Oğlana keylogger atmıştım sonra yanlışlıkla gmailimin şifresini değiştirdim gitti server :RpS_cursing:

Mail adresini biliyorum,mailinin şifresini bilmiyorum

Güvenlik sorusunu soruyor evet iptal dersen değişme olmaz.
Dediğin gibi en basitinden bir keylogger at kalsın :D

28 Haz 2013
208
0
Güvenlik sorusunu soruyor evet iptal dersen değişme olmaz.
Dediğin gibi en basitinden bir keylogger at kalsın :D

İşte atmıştım izledim oğlanı sonra gmailimin şifreyi değiştirdim başka bir hesaptan giriş yapıldı dedi,sonra tamama basar basmaz oğlanda ki keylogger geldi aklıma aha gitti dedim :yo hani orda şifre giriyok ya :D

Peki telefon numaramı faceye eklersem kurbanın facesine,bu yolla ele geçirebilirmiyim,girişte onay kodu isteyecek onay koduda kayıtlı tel'e gelecek,kayıtlı telde benim tel ? Şifremi unuttum felan yaparsa :RpS_razz:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
İşte atmıştım izledim oğlanı sonra gmailimin şifreyi değiştirdim başka bir hesaptan giriş yapıldı dedi,sonra tamama basar basmaz oğlanda ki keylogger geldi aklıma aha gitti dedim :yo hani orda şifre giriyok ya :D

Peki telefon numaramı faceye eklersem kurbanın facesine,bu yolla ele geçirebilirmiyim,girişte onay kodu isteyecek onay koduda kayıtlı tel'e gelecek,kayıtlı telde benim tel ? Şifremi unuttum felan yaparsa :RpS_razz:

Telefonunu girsen bile güvenlik sorusunu bilmen lazım.Bu nedenle yine aynı yola çıkıyor.

Bir keylogger daha at istersen.Ben mesela şöyle yapıyorum:Bir tane Gmail'im sadece Keylogger için diğeri de kişisel kullanım için :)

28 Haz 2013
208
0
Telefonunu girsen bile güvenlik sorusunu bilmen lazım.Bu nedenle yine aynı yola çıkıyor.

Bir keylogger daha at istersen.Ben mesela şöyle yapıyorum:Bir tane Gmail'im sadece Keylogger için diğeri de kişisel kullanım için :)

Güvenlik sorusu derken facesinde ki mi ? Telefon ile mail arasında bağlantı yok sanırım

Aslında iyi fikir 2 farklı gmail yapayım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.