Facebook ile ilgili !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elantra

Yeni üye
25 Nis 2012
38
0
İstanbul
Arkadaşlar facebook'da mesaj olarak herkes yolluyor durum beğenir misin durum beğenir misin onu beğenir misin felan ben tht de bir program görmüştüm ama şimdi bulamııyorum otomatik olarak o sayfadaki durumları beğeniyor ve belirlediğiniz yorumları atıyor bana yardımcı olur musunuz ?

Elantra

Yeni üye
25 Nis 2012
38
0
İstanbul
Bu katagoride Facebook Hileleri V.b Sosyal Medya Hileleri Paylasmak Veya İstemek İcin Konu Acmak Yasaktir. Forum Kurallarini Okuyunuz Lutfen

İYİ FORUMLAR

Anlamadın kardeşim bu bir hile değil di bu program açıyorsun sen o sayfadaki herşeyi beğeniyorsun herkes yolluyor durum beğenir misin felan diye .. Ben programı bulamadım diye istiyorum sizden o yüzden yani tht'de paylaşıldı bu program ama bulamadım hatırlamıyorum.

Son düzenleme:

Elantra

Yeni üye
25 Nis 2012
38
0
İstanbul
Havuz sistemli siteler var kardeş istersen bi dene durum yorum sayfa abone kasma istersen 10 tane var bende site biliorum yardımcı olabilirm ?

Onları bende biliyorum ve onlar yüzünden başım belaya girdi aman uzak durayım bilmediğimiz şeyleri beğeniyoruz rezil oluyoruz sonra benim istediğim mesela sayfalarda top fans listesi var bu program otomatik hem yorum hemde beğeniyor top fans la ilgili beğenince o listeye giricem ve facebook sayfa reklamı yaptırcam. Bir yardıım eden olursa tht o programı bulursa sölesin teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.