facebook ilgili bir sorum var

13 Şub 2012
154
0
uzay adamı
arkadaşlar facebookda bir sayfa begendirme yaptım kredi kartı tanımladım 20 tl lik çekim yaptım sayfamın begenisi artı sonra kredi kartımı silemedim bende kredi kartımı kapattırdım sonra bir daha sayfa begenisi yaptım kredi kartını kapartınca oda kabül etti 10 tl lik sayfa begenisi yaptım ama kartımdan herhangi bir para çekilmedi sonra sayfayı diger hesabıma yöneticilik verip facebook hesabımı sildim 14 gün içinde silinecektir dedi benim borç hakkında bana birşey yapabilirmi facebook

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Kardeşim facebook'un 10.000 beğeni al yada 100.000 beğeni al gibi sitelere mahkeme ile dava açtığını biliyorum. Şimdi senin parana gelince geri alamazsın. Ve facebook sana dava açsa ( :D ) gerçekten başını büyük iş alırsın

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,870
Facebook un kendi reklam servisindenmi yaptın ? eğer öyle ise destek maili atarak durumu bildir ve gerekli ödemeyi yap aksi takdirde yasal olarak suç işlemiş olursun en iyi ihtimal sayfanı kaybedersin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.