Facebook Kısa Bir Süre Sonra Geri Dönecek

tarzanca2

Üye
31 Ağu 2011
238
0
Merhaba değerli forum sakinleri,

Saat 16:00 gibi okuldan geldiğimde Facebook hesabıma erişmeye çalıştım, ancak girerken aynen şu hatayı veriyor:

Facebook Kısa Bir Süre Sonra Geri Dönecek
Facebook bakım nedeniyle şu anda kapalı ancak birkaç dakika içerisinde normale dönecektir. Bu sırada, bu mesajı neden gördüğün hakkında daha fazla bilgi alabilirsin. Biz siteyi geliştirirken gösterdiğin anlayış için teşekkür ederiz.

Sorum : Bu hatayı sadece ben mi alıyorum? Yoksa herkes mi böyle? Cevaplarsanız teşekkür ederim.

kaptanturktim

Yeni üye
27 Haz 2016
1
1
Giriş yapmaya çalıştığımda Facebook'un kısa bir süre sonra geri döneceğini söyleyen bir mesaj alıyorum.
Giriş yapmaya çalıştığınızda bu hata mesajını görüyorsanız, bu genellikle hesabınızın depolandığı veritabanını geliştirmekte olduğumuz anlamına gelir. Bu işlem sırasında hesabınıza erişemezsiniz. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlık için özür dileriz.

Aklınızda bulundurmanız gereken noktalar:

-Bakım tamamlandıktan sonra aynı şifreyle giriş yapabilmeye devam edersiniz
-Hesabınız bakımdan etkilenmez
-Aynı anda tüm hesaplarda site bakımı yapmadığımızdan, siz hesabınızı kullanamıyorken arkadaşlarınız siteye erişebiliyor olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.