facebook kodlamatik sorunu

17 Tem 2012
146
0
s.a aekadaslar ben guvenlık acısından kodlamatıgı etkınlestırdım ama cıkış yaptım ama sımdıde kod bana gelmıyor bır gunu astı beklıyorum sureklı denıyorum ama telefonuma kod falan geldiği yok bılen arkadaslardan lutfen beklıyorum teşekkurler

By Berky

Katılımcı Üye
2 Kas 2012
473
0
altta Kodunu bulamıyor musun? diye seneçek var oraya basıp Güvenlik kodunu bana kısa mesajla gönderin denedin mi ilk çıkan kısım uygulamadan kod almak için çünkü

By Berky

Katılımcı Üye
2 Kas 2012
473
0
dene telesekter arıyo sıkıntı yok koduu söyleyip kapatıyo :D bu arada mesaj gönder deyip 1-2 dk bekleyip bida basarda telefona gönderildi diyor busefer ve geliyor

17 Tem 2012
146
0
It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been blocked from using it.

Learn more about blocks in the Body of an error/warning message. Title is: You’re Temporarily Blocked...

sımdı de bu cıktı neyse artık bu da

4 Tem 2011
115
0
Kardeşm eger kod gelmıyor ' Facebook ' uygulamasına gir çıkış yaptıgın sekmeye gel orada kodmatik yazıyor oradaki koda yazarsan girer , bu dedigimi android bi telefonda yapmalısn

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.