Facebook Kullanıcı Adı Değişmiyor ! :S Acill Yardım

1xhusnux1

Üye
26 Haz 2009
159
0
Arkadaşlar Facebook'da kapanan bir hesabı açtım

kullanıcı Adını Değiştirmek istiyorum ama değiştirilmiyor

bunun bir yöntemi var mı yoksa hep öylemi kalıcak ? :S

1xhusnux1

Üye
26 Haz 2009
159
0
hiç değiştirmek için boşluk filan yok sadece kullanıcı adımı görebiliyorum ayarlarda

hakkım dolduğunu biliyorumda değiştirme imkanımız yok mu başka şekilde

spisher

Katılımcı Üye
11 May 2013
437
1
.
Şimdi kendimnkine baktım bendede yok değiştirme herkes için kaldırılmış olabilir o adla devam edeceksin profil linki atarken kullanıcı adının linkini sevmediysen kısalatarak gönder.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.