facebook meselesi??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

|€€E|

Katılımcı Üye
7 Kas 2008
661
0
Giresu Tirebolu
arkadaşlar ben facebook yaklaşık 8-9 ay önce kaydoldum doğum tarihini girerken yanlış girmişim, yanlış yazmışım yani..

düzeltim diyorum ben 18 yaşından küçüğümde onu yazarken bunu bizim yapmamız gerekiyo diyo mesaj gidiyo..... yok bişi değişmiyo bend e silmek için bir şey vardı ona tıkladım ama tabi bir sürü arkadaş falan gidecek bölecede:( 14 içinde silinecek yazıyo hesabı silinse aynı maille tekrar kaydolabilirmiyim yani facebook aynı maili kabul edermi??

*MaRKeRs*

Katılımcı Üye
2 Ağu 2007
599
5
Aiu.Edu HACKED..!
Alakasız bi yere gelmişsin :D
Bende Facebook virüsüyle alakalı sandım.. Neyse asıl soruna gelelim.
hesabını sildiğin zaman bazı küçük bilgiler dışında tüm bilgiler sıfırlanır.. Aynı mail adresiyle kaydolursun.
Baktın olmadı, Mesaj at böyle de Onlar sana şimdi kaydolabilirsin die msj çekerler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.