Facebook+Msn Hack (Sosyal Mühendislik)

sananee123

Yeni üye
6 Ara 2010
21
0
Bu ilk yazımda sizlere nasıl Facebook ve Msn Hack yaptığımı anlatmak istiyorum,umarım beğenirsiniz.!

1-:secretKimseye söylemeyin!
2-:confused:görmediniz duymadınız bilmiyorsunuz!
3-Tamam yeter diyorsanız hack başlıyorr... ;)

Hacklemek istediğiniz kişinin facebook profiline girin.Ordan bilgilerine girin.Sonra en altta hotmail adresini bulun! https://tik.lat/JaeE7 girin.
Sonra Parolamı Unuttum tıklayın ve Parolanızı Sıfırlayın seçin.Kişinin Facebook profiline gidin ve üye olduğu gruplara,memleketine,en sevdiği yemek gibi bilgilerine ulaşın.Sohbetten o kişiyi bulun Örn:parolayı sıfırlama yerinde gizli sorusu:Annenizin doğum yeri:,En sevdiğiniz yemek:,En sevdiğiniz öğretmen gibi kolay sorularsa hemen kişiye:
-Ben bir anket yapıyorum da (örn:Annen nerde doğdu)?
-(Kişi sosyal mühendis değilse yer.)Trabzon- Maçka
Hemen sohbeti kapatınn... Eğlence başlıyor :D
Gizli sorunun cevabına (örn:Trabzon-Maçka) yazın. Tutmadı mı.?
O zaman (örn:Maçka) deneyin.
O da mı olmadı?
(örn:Trabzon) deneyin
O da mı olmadı?
(örn:Sanane,Banane,yürügit,...,küfürler vb..)Deneyin ben bir keresinde hiç sormadan sanane yazdım oldu.
O da mı olmadı?

OHAAAAA!!!!!!!!!:D

Tamam oldu .Değişin şifreyi.

Şimdi https://tik.lat/4LSno girin.
Hotmaili yazın.
Bu benim deyin.
Hotmaile girin (şifreyi değiştirmiştik ;) )
Faceboom oldu :D

Son düzenleme:

hackkrall

Katılımcı Üye
11 Eki 2010
332
0
Sevdim O Zalimi
Beyler gizli sorunun yanıtına öyle sanane, banane falan yazıp da olmaz bu işler. Bahsedilen site microsoft'un hotmail sitesidir. Bilmeyen olayın ciddiyetini kavrasın artık...

mela

Yeni üye
27 Şub 2011
3
0
BuNu Ben ÇoktanDır Deniyorum Ama Şimdi Hotmail Gizlilği Epey Bİr zorlaştırmış

16Pasa16

Yeni üye
28 Şub 2011
6
0
Ya beyler bırakın adam yazmıs ugraşmıs emeğe saygı elıne saglık kardesm adam sosyal muhandıslıkle dıyor sosyal muhandıslıgınız yoksa bakmayın konuya saol kardesm teşekurde ettım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.