facebook password hacker v 4.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oz35

Yeni üye
8 Ağu 2011
1
0
merhaba arkadaşlar ,yeni katıldım ve acil olarak bu programa ihtiyacım var 'facebook password hacker v 4.0 ' yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden ilginize teşekkürler...

xLargeViP

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
780
0
Microsoft
ava giderken avlanırsınız. böle şeylere nasıl aklınız eriyor. 1 milyara yakın üyesi olan bir site dandik bi yazılımla şifresini kırdırırmı buna aklınız basıyosa dicek bişey yok:

goriot

Yeni üye
15 Ağu 2011
4
0
o zaman keylogger le nası face hacklenildiğini gösterin sizdemi hackliyemiyosunuz hiç kimsenin facesini :Dface hesapları hacklenmişyorsa ANONYMOUS nasıl hackliyor??? yardımcı olun lütfen türkiye de kimse mi bilmiyor face hesabı hacklemeyi

ReTLeS

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
495
0
28
Sidney
Dostum Ben Buldum Ama Sana diyeyim Hack Çalışmaz İçinde Keyloger yok ama Çalışmıyor.

Sana Ne diyecegim Bak facebook un chrome açıgı var ordan arkadaşların şifresini Bulabilirsin Ama sanıyorum onuda buldular Kapadılar En iyisi Sen fake facebook kur ordan arkadaşların şifresini al Ben Öyle Yapıyorum Başka Türlü Alamassın Buyur buda
facebook için senin İstedigin Program :) Kısaca hacket my ReTLeS

File Hosting - Web Hosting - Dedicated Server

İyi Günler Herkese...

goriot

Yeni üye
15 Ağu 2011
4
0
(facebook password hacker 4.0) yani bana programı nasıl kullanılcağını ve gerçekten şifreyi bulup bulmadığını sölermisin??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.