Facebook Pishing yapılmış sitelerin log kayıtlarını bulma!

20 Nis 2013
137
0
Arkdaşlar bildiğimiz üzere facebook haclemekte kullanılan pishing yani sazan avlama yöntemi vardır bunun için kurulmuş yüzlerce pishing sitesi vardır. ben şimdi bu siteleri bulup log kayıtlarına ulaşmayı anlatacam. Anlatım bana özgüdür.

Pishing sahte sayfa oluşturup kurbanın dikkatsizliğinden yararlanarak şifrelerini çalma yöntemidir. şifreler txt dosyasında saklanr genel olarak. şimdi bu pishing sitelerinin log örnek sayfasına bi göz atalım....
Kod:
lsd=AVrePBqi
[email protected]
pass=alejandro
default_persistent=0
charset_test=€,´,€,´,æ°´,Ğ”,Ğ„
timezone=270
lgnrnd=135433_UfVQ
lgnjs=1356910385
locale=ca_ES
şimdi buna baktığımız da bundan yola cıkarak diğer pishing sitelerini ve log kayıtlarını bulacaz....

şimdi öncelikle Google i açıyoruz daha sonra " lgnrnd " diye arama yaptırıyoruz...

bi sürü site cıkacak onlardan usernames.txt‎ , pass.txt , log.txt , gibi veya sonu .txt olanlar pishing sitelerinin log kayıtlarıdır onlardan yüzlerce facebook hesabının şifresine ulaşabiliriz... kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.