facebook sayfa hack..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WorHal

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
476
0
Polatlı/Anka
Merhaba;
arkadaşlar ben facebook'da saçma sapan sayfalar var.pkk ile ilgili felan.bunları nasıl alabilirim?yani nasıl ele geçiririm?açıklayıcak birisi varmı?forumda araştırdım hiç bir şey anlamadım :S keylogger felanmı atcaz?

Son düzenleme:

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
facebook'un açığını bulursan , istedigin herşeyi yaparsın :)) ama IP'ni belirlenirse başın belaya girer :))

m

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
kardeşim sayfa adminine keylogger atma gibi bir şansın varsa netten kendi kafana göre gzl bir keylogger bul (ben eslogger kulllanyorum).server oluştur admine at.bunun dosyalarıyla birleştirme programlarıda var sitemizi biraz araştır görürsün.yada sahte link oluşturursun kişi linke tıkladığında sanki geçmişi silipte faceden atılmış gibi şifre girme paneli gelir adam yazar ve şifre sana gelir buda var sitemizde bulabilirsin.yöntem çok sitemizi araştır ytr k.g

NiqhTLiFe

Uzman üye
10 Şub 2010
1,024
0
Aydın
Sayfa admınlerıne ulasıcan eklıcen veya sayfada bsy paylascan yıcekler.
yanı adamları tanımadan sadece sayfanın lınkını bılerek bsy yapamazsın
illa server filan yedrmen lzım veya ıp adresını bulup
ıp den adamın pc baglanırsın :D
ama en garantı yontem server yedırme
tabı bu benım dusuncem ben web hackden anlamam facebookda hacklencenı sanmıyom .s öle cok sıte var.
tek çözüm yolu şikayet edıcen.

WorHal

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
476
0
Polatlı/Anka
iskan :D pc konusunda senden iyi bilgim var.sadece loggerlarda problem yaşıyorum.ayrıca burası yardım merkezi,bilgi sahibi olanlardan yardım istiyorum.kilit yazman çok saçma S:

iskan1997

Katılımcı Üye
15 Ağu 2011
253
0
Kardesim sen benim dmek istediğimi yanlış anlıyorsun demek isteyceğim şu sadece keylogger yöntemiyle bulabilirsin pcden iyi anlıyorsan bunu iyi bilmeliydin

Pakyürek™

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
921
0
Arkadasım Ben Sana _Roc_ Loggeri Tavsiye Ederim Harika Bi Program Ekran Görütüleride Tam Geliyor Karşı tarafa Birşeyin Setubu diye Atarsan Yutar ben Cok Face Hackledim :)

HERKEZE HAYIRLI CUMALAR İYİ FORUMLAR DİLERİM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.