Facebook sifre

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
abiler sizlere bir sorum var kiz arkadasimin Facebook sifresini nasil ele gecirebilirim lütfen yardimci olun onun hicbir sekilde anlayamayacagi taktik ile...

Saygilar

Henry Chinaski

Kıdemli Üye
14 Şub 2008
2,814
0
biliyorum göz attim ama birsürü konu var hangi keylogger nasil yapacagim kisa bir özet versen

her keylogger'ın mantığı aynı veya internete 541's keylogger yazıp onu indir bütün ayarları ayarlanmış zaten tek yapman gereken gmail hesabını ve şifreni yazmak olacak son olarakta server'ı oluştrup şfresinii almak istediğin kişiye atacaksın

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
diyelimki programi indirdim kurdum benim kendi mail adresimi vermem lasim ve karsi tarafa serveri atacagim, bu dosya olarakmi atacagim , annamayacagi sekilde bir yöntem varmi mesela resim ile göndersem ?? Bu konuda yeniyim kusura bakmayin

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
evet bu konuda haklisin ama bende ögrenmek istiyorum önemli bir konu var onun icin actim burda derdimi yoksa bende biliyorum kendisinden sifreyi istemeyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.