Facebook, Twitter, Youtube Gibi Sosyal Ağlarda İzlenme Takipçi Beğeni Artırma [AddMeFast]

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
Yanlış DUYMADINIZ Facebook, Twitter, Youtube Gibi Sosyal Ağlarda Takipçi Beğeni İzlenme Kazanırsınız Sadece Bu Sitelere Değil Daha Bir Çok Sosyal Ağa Hile Yaparak Takipçilerinizi Artırabilirsiniz.

x26gwi.jpg

Dersiniz Şimdi Bu Site Hayrınamı Bize Takipçi Veriyor Hayır Hayrına Değil Sitenin Bir Kredi Sistemi Var Sizde Beğeni Takip Veya Video İzlerseniz Kredi Kazanırsınız bu kredileri istediğiniz hileyi yapmak için kullanabilirsiniz. örneğin ben twitter takipçi istiyorum sol panelden my sites diye ve orda ayarları yapıyorum her takipçi için 5 kredi veriyorum böyle böyle takipçi kazanıyorum.

Peki Bu Siteyi Nasıl Kullanırım Derseniz Orası Çok Basit İlk Öncelikle Bu Linkten Kayıt Oluyoruz KAYIT OL kayıt olduktan sonra e-mail gelen kutusundaki mail ile onaylıyoruz ardından siteye girip sol panelde my sites diyoruz ordaki ayarları yaptıktan sonra sol panelde bi bölüm açın mesela facebook likes ben insanların durumunu beğendikçe bana kredi gelcek bu sayede kazandığım kredileri hilelerimde kullanabilcem bu kadar basit bu site sayesinde sosyal medyadaki gücünüz artıcak

işte sunduğu hizmetlerden bir kaçı:
lyJvOb.png

SİTEYE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

not : daha önce böyle konular açılmış ama forumda çok arkalarda kalmış yeni arkadaşların görebilmesi için bu konuyu açtım

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
Facebook sayfa begeni çalışmaz,ayrıca youtube izlenim 301'e takılı,youtube abone kasmada çalışmaz

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
nedense söylediklerin hepsi çalışıyor bilmeden yorup yapmayınız :) dediklerini kullandım çalışıyor güncel olarak

Tekrar söylüyorum admefasttan 50000 puanım var,millet admefastın ne oldugunu bilemzkken kullanıyordum onu

1 facebbook sayfasını begendiremessin,artık facebook buına engel koydu

2 youtube de abone kasarsın hemde süper kasarsın,3 gün sonra bakarsın sıfır abone,nedenmi analytc ye yansıdıgında youtube son güncellemesiyle bu durumu farkedip abne siler,

3 izlenim aldırırsın ama 301'i geçemessin

bunların aksini söyleyenin alnını karışlarım,bu arada ben bilmedigim konuya yorum yapmam kardeşim gönlün ferah olsun,ver bana 1000 abone her verdiğin 1000 aboneye sana 50 tl hadiiadmefast oradaysa bende buradayım,ver facebooka 500.000 begeni hadiii,admefastın en kral botunuda vereyim sana günde binlerce puan kas

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
Tekrar söylüyorum admefasttan 50000 puanım var,millet admefastın ne oldugunu bilemzkken kullanıyordum onu

1 facebbook sayfasını begendiremessin,artık facebook buına engel koydu

2 youtube de abone kasarsın hemde süper kasarsın,3 gün sonra bakarsın sıfır abone,nedenmi analytc ye yansıdıgında youtube son güncellemesiyle bu durumu farkedip abne siler,

3 izlenim aldırırsın ama 301'i geçemessin

bunların aksini söyleyenin alnını karışlarım,bu arada ben bilmedigim konuya yorum yapmam kardeşim gönlün ferah olsun,ver bana 1000 abone her verdiğin 1000 aboneye sana 50 tl hadiiadmefast oradaysa bende buradayım,ver facebooka 500.000 begeni hadiii,admefastın en kral botunuda vereyim sana günde binlerce puan kas

tekrar ediyorum güncel çalışıyor

//konu güncel

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
facebook spam olarak işaretliyor gelen beğeniler geri gidiyor puanın da boşuna gitmiş oluyo ben youtube izlenim kasmıştım 2. gün kayboldu hepsi sayfa kastım 300 anında gitti

facebook da %30 gitti onun dışında youtubede yeni video atarsanız 301 de kalır hileleri güncel kullanıyorum sorunusuz kullanabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.