Facebook Virüs Linki

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
zaLl89.png

Facebook Gene İşe El Attı -_-

hacker 616161

Katılımcı Üye
29 Nis 2016
506
0
Link temiz her neyse faceden çıkış yapıp linke tıkkadım facebook sizi kötü amaçlı ne bşl falandan kurtardık dedi bişey ankamadum tejrar tıkladım ve çıkış yapılıyor diyordu bi link vardı linkin sonunda. Exe yazıordu program falndı ama bunu tablette denedim sonra değişik bir site girdim dns adrei bulunamadı hatası aldım acaba ne oldu?

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
Link temiz her neyse faceden çıkış yapıp linke tıkkadım facebook sizi kötü amaçlı ne bşl falandan kurtardık dedi bişey ankamadum tejrar tıkladım ve çıkış yapılıyor diyordu bi link vardı linkin sonunda. Exe yazıordu program falndı ama bunu tablette denedim sonra değişik bir site girdim dns adrei bulunamadı hatası aldım acaba ne oldu?
Fazla merak iyi değildir derler kolay gelsin :)

eflakin

Katılımcı Üye
2 Şub 2015
457
0
bak bunu bilmiyordum güzel yöntem :D

http\u00253A\u0022F\u00252Ftjdskj.com\u00252Fsayfan\u0025C4\u0025B1kas.exe

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.