Facebook yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir212

Üye
21 May 2009
210
1
isntanbul
SLM KOLAY GELSIN ARKADASLAR BENIM FACEBOOKTA BIR SAYFAM VAR AMA SAYISI ÇOK AZ GENİŞ BİR ÇEVREMDE YOK SARKI SÖYLUYORUM EN SAYFAIN SAYSIINI NASIL COGALTABILIRIM BEN KEYLOGGER FELAN PROGRAMLARDAN ANLAMIYORUM KOLAY BIRSEY BULABILIRMIYIM SIMDIDEN TSKLER.

:diablo:diablo:diabloRAPIME KULAK VER İNEGÖL RECORDZ ;) :diablo:diablo:diablo:diablo

JersaW

Katılımcı Üye
SLM KOLAY GELSIN ARKADASLAR BENIM FACEBOOKTA BIR SAYFAM VAR AMA SAYISI ÇOK AZ GENİŞ BİR ÇEVREMDE YOK SARKI SÖYLUYORUM EN SAYFAIN SAYSIINI NASIL COGALTABILIRIM BEN KEYLOGGER FELAN PROGRAMLARDAN ANLAMIYORUM KOLAY BIRSEY BULABILIRMIYIM SIMDIDEN TSKLER.

:diablo:diablo:diabloRAPIME KULAK VER İNEGÖL RECORDZ ;) :diablo:diablo:diablo:diablo

Konu yardım Bölümü arkadasım //İhbAR

olmazki01

Üye
4 Şub 2010
160
0
bende aynı sorun var :S galiba facebook un ilk kulanıcalrından olmak lazım hep o çcukların yüzünden sayfaya üye gelmior hep kendi açtıkları sayfların reklemını yapıorlar +25.000 oluncada 10 tlden satışa acıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.