Facebook Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Eyl 2010
132
0
29
[COLOR="Purple"]Merhaba Arkadaşlar Facebook Giriş Yaptıgımda Şöyler Bir Sayfa Çıkıyor Ne Yapacagımı Bilemedim Yardım Edersiniz Sevenirim
[/COLOR]
Link : Log in | Facebook
Resim

Resim..
6fb7no.jpg
[/IMG]http://i45.tinypic.com/6fb7no.jpg
Göremiyenler Içinhttp://i45.tinypic.com/6fb7no.jpg
6fb7no.jpg

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay

SasaCash

Yeni üye
24 Eyl 2012
49
0
Tokat / Erbaa
benimde böyLe facem gitmişti Kardeşim Geçmiş oLsun :(

T H T

Bismillahirrahmanirrahim / بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم[/U

13 Eyl 2010
132
0
29

Direk facebook.com'dan giriş yapınca bu mu geliyor direk ? Heralde yer imlerine yada araç çubuğuna eklerken anasayfayı değilde Sayfalarım kısmını eklemişsin.
Evet Ne Yazık ki Nasıl Kurtara Bilirim Yani Anlamadıgım Şey. Kapatılsa Bir Hesabım Daha Kapatılmıştı. Hesabınız Kapatıldı Yazısı Çıkıyordu Hiç Açılmazdı Bunda Böyle Sayfaya Nasl Dönmüş

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
ayarlarda düzeltmeyle ilgi birşey yok

O zaman açıklayım olanı sana :

1010 arkadaşın var diyelim. Sayfaya çevirince sayfa 1010 kişi olur. Ve kullanırsın.
Ama sende şu an yüksek bir sayfa göremiyorum. Yani Düşük sayfaları bırakmış çalan kişi. Profile çevirdiği sayfaya da kendini admin yapmış.
Kısaca yapacağın hiç bir şey yok maalesef.
Sayfa profile çevirilmiyor...

13 Eyl 2010
132
0
29
O zaman açıklayım olanı sana :

1010 arkadaşın var diyelim. Sayfaya çevirince sayfa 1010 kişi olur. Ve kullanırsın.
Ama sende şu an yüksek bir sayfa göremiyorum. Yani Düşük sayfaları bırakmış çalan kişi. Profile çevirdiği sayfaya da kendini admin yapmış.
Kısaca yapacağın hiç bir şey yok maalesef.
Sayfa profile çevirilmiyor...

kardeş bu hesab kendi tarafımca hacklendi 1sene Oldu Eski Sevgilimindi Ben Sayfaya Falan Çevirdim Geçen Gün Bir Ugradım Böyle Olmuş Sonra Aklıma THT Üyeligim Vardı Bir Sorum Dedim Hiç Çare Yok Yani Kendimce Dedim Eger Böyle Birşey Oluyda Niye Hesabıım Kapatılmadı Kökten Kapanırdı Hesabınız Kapanırdı Yazardı..

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
kardeş bu hesab kendi tarafımca hacklendi 1sene Oldu Eski Sevgilimindi Ben Sayfaya Falan Çevirdim Geçen Gün Bir Ugradım Böyle Olmuş Sonra Aklıma THT Üyeligim Vardı Bir Sorum Dedim Hiç Çare Yok Yani Kendimce Dedim Eger Böyle Birşey Oluyda Niye Hesabıım Kapatılmadı Kökten Kapanırdı Hesabınız Kapanırdı Yazardı..

Kaç arkadaşı vardı face'nin sayfaya çevirmeden ?
Ve çevirdiğiniz sayfa kapanmış olmasın ?

Hesap kapatıldı demez zaten.
Adminlik gitmiştir o sayfada. Yada sayfa kapanmıştır.
( Sizi yanlış anlamışta olabilirim )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.