Facebook Yardım :(

transam98

Üye
16 Ara 2012
134
0
Beyler facebooka erişemiyorum artık yarıdm edin durudk yere

Biri Hesabına Erişmiş Olabilir

Hesabını güvene almak için birkaç soruyu cevaplaman ve şifreni değiştirmen gerekiyor.

Hesabının güvenliği için, işlemi tamamlayana kadar seni kimse Facebook'ta göremez.

devam diyincede.

Lütfen Kimliğini Onayla

Hesabına yeniden erişmek için lütfen yakınlarda kullanmış olduğun bu bilgisayarın birinden giriş yap:
WinXP için Chrome (4 Şubat, 21:14) fakat bu pc sanırım bana ait cunku kimse facebook sifremi bilmiyor. yardım edin beyler.

56frkn56

Üye
1 Şub 2013
88
0
hocam tatile gittiğimde ben de çok rastlıyorum nedeni ip değişikliğinden kaynaklı ben siirtte yaşadığım için ip diyarbakıra kayıtlı gidipte antalyanın veya izmirin ip sinden face e girince böle yapıo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.