Facebook

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
Beyler Sorunum face de anasayfada bazen şu kişi şu kişinin durumunu beğendi gibi bazı durumlarla karşı karşıa geliyorum bunalrı kökten nasıl engellicem yani anassayfada bidaha şu kişi şu kişinin durumunu beğendi gibisinden bir yazı çıkmasın

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
Üslubuna dikkat et ... Dediğim doğru ...

alla alla ciddimisin sen ben arkadaşım olduğunu bilmiyorummu sence arkadaşımdan çıkarınca gidiceğii bilmiyomuyum boşuna post kasıyosun şuan gereksiz muhabbet yapma hadi aga

Üslubuna dikkat et ... Dediğim doğru ...

ayrıca konuyu adam gibi okuyup ne dedimi daha iyi anlasaydın keşke kökten demişim yani kimsenin haraketleri çıkmamasını istiyorum karşıma dediğin yöntem hiç bi işe yaramıyo anlicağın ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.