Facebook'a 80 TL reklam borcum var (yardım)

crazyfire

Üye
19 May 2014
122
0
Arkadaşlar,
Facebook'a ininal kartımla reklam verdim kartımdan parayı çekmiyor ve facebook adresimi 5 yıldır kullanıyorum ve kapanmasını göze aldım,
Acaba bu borcu ödemesem ve facebook'umu dondursam facebook bana dava açabilirmi yani türkiyeyede vergi ödemiyorlarmış ve bu reklam işine devam etmeyi düşünüyorumi
sonradan başıma dert açılırmı.

İyi forumlar.

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Yanlış sulardasın öyel bir şey yapma başına büyük işler açarsın kardeşim bir kişiyle değil bir kurumla uğraşıyorsun ve bu kurum boş bir kurum değil büyük bir kurum :)

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Bence ver 80 lirasını o miktar büyümeden konuyu kapat.
Yoksa uğraştığın cidden büyük bir kurum olur. Benim ki 80 lira adamlar ne paralar kaldırıyor beni gözden kaçırırlar diyorsan eğer yanlış düşünüyorsun. Bu şirket öyle her 80 tl yi gözünden kaçırsa düşün bi bakalım :) Öde öde :)

Wordkllas

Uzman üye
31 Ağu 2014
1,766
2
Sakarya
Değerli kardeşim bence sen brak artık reklam vermeyi Bir an önce mevcut olan borcu öde yada öyle brak senden hala para talep etmedigine göre ilerdede etmez yani israr etmez işin üzerine gitme derim

harundemka4

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
772
2
İstanbul
Facebook Türkiye Görevlileri Vardı Sanırım . Veya Açılacaktı Ne Oldu Bilmiyorum . Türkiyeye Adam Yollayıp Parayı Aldırabilirler Kurumdan . Gerçi 80 TL Çok Bişey Değil Belli Bedel Ödersin Hesabından Fakat 80 TL Büyürse İşin Zor Kısmı Orası :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.