facebook'a sizden başka biri girmiş mi?

darkplacess

Yeni üye
1 Eyl 2011
49
0
meraba arkadaşlar face de dolaşırken karşılaştım da face kim tarafından nerede açılmış kullanılmış kim açmış bilinebiliyor artık.. daha doğrusu sizden başka biri girmiş mi anlaşaılabiliyorr. facebook da sağ üstten hesap ayarlarına girin.. ordan güvenlik ayarlarına girin solda olcak.. karşınıza çıkan ekranda aktif oturumlar çıkacak.. en altta.. nerden ne zaman nasıl girilmiş.. anlaşılabiliyor.. size ait değilse girilen yerler msl; kilisden çevrimiçi oldunuz facebook da fakat yer ve bölge olarak farklı oluyor.. hemen açılan oturumları kapatın ve şifrenizi değiştirinn..:puah:puah:puah

Tarafımca editlenmiştir. //Herakles

NOT: ben kilis örnek verdim ama yakın bölgedeki daha büyük şehirleri göstermesi normal:diablo:diablo:diablo:diablo

bi teşekkürü çok görmeyin lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

PCMons

Katılımcı Üye
9 Kas 2011
858
0
İstanbul
Daha da fazlası nereden girdiğinin IP'si , Windows sürümü ve kullandığı tarayıcı adı e-mail olarak geliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.