Facebookta sayfamın reklamını yapacamda bi bakarmısınız??

SADIKTURK

Yeni üye
2 Ocak 2015
23
0
boşver ve müslüman dostum facebooka verdiğin paranın ne kadar boş ve tehlikeli yere gittiğini bir süre sonra anlarsın ve sonuçta pişman olursun. sorunun cevabını internette aratsan daha rahat ulaşırsın sanımıyorum bu adamlar çoook zenginler birhileye başvurmazlar iyi forumlar

BYEmre42

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
912
0
Konya-Bozkır
boşver ve müslüman dostum facebooka verdiğin paranın ne kadar boş ve tehlikeli yere gittiğini bir süre sonra anlarsın ve sonuçta pişman olursun. sorunun cevabını internette aratsan daha rahat ulaşırsın sanımıyorum bu adamlar çoook zenginler birhileye başvurmazlar iyi forumlar

facebooku kendi silahıyla vuruyoz biz :) dini sayfa bizimki

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Evet, Facebook dan zarar gelmez gelirse dava açarsın. Fakat kredi bilgilerin falan şeylerin onlara gidecek o yüzden dikkatli ol. ;) :)

siyah0147

Üye
26 Şub 2012
52
0
Antalya
Garanti bankasında sanal kart oluşturma özelliği var. sanal kartı oluşturup içine para yükleyip ödeme yapabilirsin. daha sonra sanal kartı silersin problem olmaz. Diğer türlü hesap numaranı verme taraftarım değilim reklamın için ödeme yaparsınız orda bir sözleşme vardır okumadan geçersiniz aylık bu yenilenir aylık para çekerler kartınızdan sonra başınız ağrır. böyle birşey varmı yokum bilgim yok sadece bir örnek verdim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.