Facebook'um da reklam virüsü var . SS'li

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
Arkadaşlar dünden beri böyle başta facebook reklam aldı sandım baktım bazen +18 reklam da geliyor arkadaşlara sordum onlarda yokmuş virüs yani bu reklam . Nasıl düzeltebilirim ?

Resim :
t45ug.jpg

ArmanHAN

Uzman üye
14 Mar 2013
1,326
0
İzmir
Büyük ihtimal Google Chrome kullanıyorsun. Bu bendede çıkıyor virüs olduğunu zannetmiyorum ama bi eklentilerini ve Program Ekle veya Kaldırdaki senin yüklememiş olduğun programları kaldır derim bence.

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
Bilgisayarında bir virüs olabilir mi? başka bilgisayarlarda denediniz mi?
çünkü google chromenin eklentilerinden kayıt defterine sızmış olabilir virüs.
video virüsü vardı bir aralar. o bu yöntemle bulaşmıştı

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Dostum Begeni Grup İşine Veya Bilmeden Bir Kapak Resmine Tıkladıysan Hesabın Birden Fazla Gruba Sayfaya Üye Olmustur Sana Tavsiyem Şifreni Deiştir Chorm u sil baştan yükle

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
En İyi Deep Freeze Kurun Bakın Keyfinize Bende Öyle 16Gb Flaş Var İndirdiklerimi arşiv liyorum vürüs mu gırdı res at format halıne gelıyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.