Fake Hack Programı Camper Hack [ByDedected]

ByDedected

Üye
17 Tem 2014
104
0
Evet Arkadaşlar Kendi Hack Programımı Çıkarttım Başlıktanda Anlaşılacağı Gibi Fake ! Yani Çalışmıyor Şimdi Siz Diceksinizki Ee Ozaman Niye Koydun ? Koyma Sebebim Bunu Alın Ve Para Karşılığı Satın Para Kazanın Mesela 2. Programım Minecraft OP Hack Grafikleri Muhteşem Olduğu İçin Onuda Kimse Almadan Duramaz Onuda Koycam En Kısa Zamanda WebBrowser* Çıkarttım Onları Felan Hep Sizin İçin Koyacam
Link:Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
VirüsTotal:https://www.virustotal.com/tr/file/...6e81b522d2b03c71656383f36974ab8b3e2/analysis/
VİRÜSTOTAL GEREKLİMİDİR BİLMİYORUM BEN KOYDUM YİNEDE

ByDedected Farkıyla... :)

aad.png

http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/07/17/aad.png

Son düzenleme:

ByDedected

Üye
17 Tem 2014
104
0
resim felan bence gerek yok :/ nede olsa fake kandırma amaçlı para yürütme programı virüstotal felanda var

Script Kiddie

Yeni üye
7 Tem 2014
16
0
Arkadaşım kusura bakma ama çok saçma bu devirde böyle bir programın çalışabileceğini düşünen ve kullanan insanlar artık yok hem bunu yapan ve yapmaya hazır olduğunu da belli ediyorsun insanların saflığını bu şekilde kullanman çok yanlış paralarını almasan tamam diyeceğim ama paralarını alabileceğini söylüyorsun hem gereksiz hemde kötü bir insansın.

ByDedected

Üye
17 Tem 2014
104
0
Değişik Düşünenlerde Var Ama :) Düşüncenize Saygı Duyuyorum Ben Sadece Paylaştım Yapmak İsteyen Yapabilir Dedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.