Fake ile Facebook Hesap Hack'leme Yeni Yol

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Bu benim kendi bulduğum yöntemdir. Şimdi öncelikle fake facebook hazırlıyoruz. Ondan sonra,

1) Sahte facebook kullanıcı hesabı açıyoruz.
2) Eski facebook temasına dönüş %99 diye grup kuruyoruz.
3)"Link olarak fake facebook'u veriyoruz ve Yukardaki linkten facebook'a giriş yapınca eski facebook'a geri dönüyorsunuz kesin değil ama deneyenlerin %99'u eski temaya kavuştu." Yazıyoruz.
4) Grubun kendi hesabınızla katılıp, hacklemek istediğiniz arkadaşınıza davet atıyorsunuz.
5) Hesaplar kapış kapış elinizde....

Moderatör tarafında düzenlendi:

omap

Yeni üye
13 Şub 2010
5
0
kardes gruba bu lınkı nasıl koycaz bı yardım etsene??cunku bılgısayarda lın sole kayıtlı file:///C:/********s%20and%20Settings/%C3%B6mer/Belgelerim/face/oldu!!!/resim.htm nasıl olcak??

xvolkapx

Üye
16 Eyl 2009
136
0
1) Sahte facebook kullanıcı hesabı açıyoruz.Tamam açtık
2) Eski facebook temasına dönüş %99 diye grup kuruyoruz.oqe kurduk
3)"Link olarak fake facebook'u veriyoruz ve Yukardaki linkten facebook'a giriş yapınca eski facebook'a geri dönüyorsunuz kesin değil ama deneyenlerin %99'u eski temaya kavuştu." Yazıyoruz.bu nasıl oluyo
4) Grubun kendi hesabınızla katılıp, hacklemek istediğiniz arkadaşınıza davet atıyorsunuz. oqe
5) Hesaplar kapış kapış elinizde....oqe

yaw 3 ten bişi anlamadım
copy.png
trans.png

KsidO

Üye
27 Eki 2010
60
0
C:\system32
Fake facebook sitesi yapıyorsunuz ya. İşte orda o fake olan facebook'un linkini veriyorsunuz demiş adam. Mantıklı.

Fakat sadece şifresi olması artık face hesabını ele geçirmeye yaramaıyor. Msn de lazım.

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
1) Sahte facebook kullanıcı hesabı açıyoruz. --->Yapamayan yoqtur xD
2) Eski facebook temasına dönüş %99 diye grup kuruyoruz. --->Grubu da açtınız..Oke...
3)"Link olarak fake facebook'u veriyoruz ve Yukardaki linkten facebook'a giriş yapınca eski facebook'a geri dönüyorsunuz kesin değil ama deneyenlerin %99'u eski temaya kavuştu." Yazıyoruz. --->Kurduğumuz fake'yi upload yapıyoruz ve linki de grupta paylaşıyoruz bu linke tıkla eski temaya dönüş felan inandırıcı bişeyler yazın altada linki yapıştır.O linke tıklayıpta giriş yapanların şifreleri size gelir.Fake'den pek anlamam ama sanırım Fake hazırlarken mail adresi yazıyosun o yazdığınız mail adresine geliyor hesaplar xD
4) Grubun kendi hesabınızla katılıp, hacklemek istediğiniz arkadaşınıza davet atıyorsunuz.--->Özellikle hacklemek istediğiniz sizde arkadaş olarak ekli kişileri de grubunuza davet edin.xD
5) Hesaplar kapış kapış elinizde....--->Tekrar söylüyorum Fake'den pek anlamam genellikle keylogger kullanırım bilen varsa aşağıya yazsın benim bildiğim fake hazırlarken mail adresi yazıyoruz o mail'e geliyor hesaplar..xD

BENDEN BU KADAR ANLAŞILMAYAN BİR YER VARSA SORABİLİRSİNİZ

BU ARADA LİNK KIRIK KONUYU AÇAN ARKADAŞIM LİNKİ YENİLERSEN SEVİNİRİZ...

BİR TEŞEKKÜRÜ AZ GÖRMEYİN [TEŞEKKÜR BUTONUNA TIKLA PLEAS] :D

sefa06

Yeni üye
9 Eki 2010
2
0
arkadaşlar facebook hack kodu yazdım kodu not defterine kopyalıyosunuz ve uzantısnı .exe yapıp farklı kayıt ediyoruz ve hackleyeceğimiz kişinn profılıne gelıp msj atıyoruz.Ve facebooktan cıkıp yeniden girıyoruz msj gelmiş olcak bize o msj da hackleyeceğimiz kişinin profıl id hash'ı gelıyor onuda www.md5rednoize.com sitesinde kırpı şifreyi alıyoruz ve giriş yapıoruz.;) kodu isteyenler benle irtibatha geçsinler !

whiterose25

Yeni üye
6 Ara 2010
2
0
arkadaşlar facebook hack kodu yazdım kodu not defterine kopyalıyosunuz ve uzantısnı .exe yapıp farklı kayıt ediyoruz ve hackleyeceğimiz kişinn profılıne gelıp msj atıyoruz.Ve facebooktan cıkıp yeniden girıyoruz msj gelmiş olcak bize o msj da hackleyeceğimiz kişinin profıl id hash'ı gelıyor onuda www.md5rednoize.com sitesinde kırpı şifreyi alıyoruz ve giriş yapıoruz.;) kodu isteyenler benle irtibatha geçsinler !

arkadaşım acilen bir facebook hesabını hacklemem lazım.çok zor durumdayım.lütfen yardım edermisin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.