Fake Mail Hakkında Birşey Sormak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Fake mail yazdım ama,trojan,keylogger vs. soracağım soru belki bunları da kapsayabilir...
Ben birisinin bir sitede kullanıcı adını ve şifresini öğrenmek istiyorum diyelim,ve o kişinin de mail adresini biliyorum...Onun mailine fake yollayarak o kişinin sitedeki kullanıcı adını ve şifresini öğrenebilirmiyim?yani mail adresini değil herhangi bir sitedeki kullanıcı bilgilerini...???

turkish_adanali0142

Uzman üye
17 May 2009
1,112
0
Adana
tabikide öğrenebilirsin. nasıl mı onu sahte bir siteye(sana ait olan) yönlendirip oradan da üye adı ve şifresini girmesini sağlayacaksın. girdikleri bilgileri ister veritabanına kaydet istersen kendi mailine mail olarak yolla. şuanda elimde kodları yok ama biraz web bilgin varsa yapabilirsin..

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Cevap için teşekkür ederim,yalnız az önce kendi mailimde bir deneme yaptım da fake mailler msn de eklenti olarak görünüyor,insanlar bunu yer mi dersiniz? Sizin bahsettiğiz teknik sanırım aynısı değil,acaba bahsettiğiniz tekniği açıklayan bir başlık varmı?
Birde şunu anlayamadım kendi siteme nasıl yönlendirebilirim?

turkish_adanali0142

Uzman üye
17 May 2009
1,112
0
Adana
ya benim dediğim yöntem daha farklı. fake maille alakası yok. mesela sen herhangi bir sitedeki kullanıcı bilgilerini alacağın kişinin mailine o sitenin reklamı altında kendi sitene yönlendireceksin. mesela turkhackteam'a gir diyeceksin ama link olarak kendi siteni vereceksin. o sitenin de anasayfasına benzer bi anasayfa koyacaksın indexine. ondan sonra o kullanıcı adı ve şifresini girip giriş'e tıkladığında o bilgileri senin mailine atacak veya veritabanına kaydedecek bir script yazman lazım. bunları yaparsan olur.. bu dedikleri html bilginle yada daha profesyonel olsun dersen php ve javascript ile yapabilirsin. resimle felan anlatmak isterdim ama elimde o bahsettiğim kodlar yok...

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
ya benim dediğim yöntem daha farklı. fake maille alakası yok. mesela sen herhangi bir sitedeki kullanıcı bilgilerini alacağın kişinin mailine o sitenin reklamı altında kendi sitene yönlendireceksin. mesela turkhackteam'a gir diyeceksin ama link olarak kendi siteni vereceksin. o sitenin de anasayfasına benzer bi anasayfa koyacaksın indexine. ondan sonra o kullanıcı adı ve şifresini girip giriş'e tıkladığında o bilgileri senin mailine atacak veya veritabanına kaydedecek bir script yazman lazım. bunları yaparsan olur.. bu dedikleri html bilginle yada daha profesyonel olsun dersen php ve javascript ile yapabilirsin. resimle felan anlatmak isterdim ama elimde o bahsettiğim kodlar yok...
edit:Hocam sizin dediğinizi anladım...
Yanlız bir problem var ben tr.gg li sitelere yapıştırıyorum kodu fakat sadece kod çıkıyo bi bakın isterseniz e-brides.tr.gg bunun orjinali e-brides.ru
Şimdi 2 şey sormak istiyorum...Ben örnek bir fake kodunu olduğu gibi yapıştırıyorum oyüzden mi olmuyor,diğeride orjinal sitenin fake kodunu yazmak benim için çok mu zor olur?

edit:Arkadaşlar sonunda fake i siteye eklemeyi öğrendim... Şimdi tek bir olay kaldı oda benim aradığım sitenin fake kodunu oluşturmak... bu konuda yardımlarınız bekliyorum...sevgiler...

Arkdaşlar bir sitenin fake kodunu nasıl yazabilirm yardım edebilirmisiz? çok aradım forumda...Sadece bir site...

Moderatör tarafında düzenlendi:

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Söylediğiniz site şimdilik hata veriyor sonra tekrar deniyeceğim...tr.gg'li bir hesabım var ama demek olmuyo...fake'ini yapmak istediğim site bu ; e-brides.ru
Söylediğiniz siteden host alınca yazarım buraya, önemli olan index fake'ini hazırlayalım...
Yalnız birde şunu anladım sağlam bir senaryo yazmam gerekiyor bunu yutturabilmek için...contact us kısmından site yöneticismiş gibi şifreleri istedim hemen sildiler hesabıımı çakallar...

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
İşte kod yazmayı bilmiyorum sevgili dostum,sitede de detaylı bir anlatımı yok galiba bunun,anlayan birileri sabit bir konu açsa çok işimize yarar...Birde şu var tr.gg li siteye kodu koymayı biliyordum,ama bu siteye nasıl koyacam bilmiyorum...

turkish_adanali0142

Uzman üye
17 May 2009
1,112
0
Adana
haklısın tam anlamıyla kimse anlatmamış kod yazarak site nasıl yapılır diye.. sana ben 3-4 gün sonra yardımcı olabiliriim. şu 4 gün üçünde 3 tane bütünlemem var.. onları halledersem senin işle uğraşabilirim.

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Onu biliyorum da ben çok popüler olmayan bir sitenin fakeini oluşturmak istiyorum kod yazmayı bilmediğim için başkalarından yardım almam gerekiyor...

Aslında iyi bir amaç için yapıyorum arkadaşlar,adminden birisinin msn adnresini istedim defalarca fakat vermedi bende adminin şifresini öğrenerek almayı deniyeceğim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.