Fake Mail hata

whitepoet

Yeni üye
14 Mar 2009
4
0
Arkadaşlar bu fake mailde ben ne hatası yapıyorum ne ettiysem denemelik yazdığım hiç bir şifre gelmedi.
siteden çalışıyor yorumları olan scriptlerden biri bu.

Oturum Aç

iturk11

Yeni üye
3 Ocak 2012
23
0
Bence hiç denemeyin bunu , çünkü eğer karşıdaki çaldığın facebook'un sahibi sizin olduğunu anlanırsa para cezası alırsınız (16.000 TL) veya içerde 3 Gün yatarsınız, bunu bir tek çok iyi anlayan bu işlerden yapabilir.

KISACA DENEMEMENİZİ TAVSİYE EDERİM..
İYİ GÜNLER

bypowerhacked

Katılımcı Üye
7 Ocak 2012
270
0
Linux
Öğretmeninizin E-Okul Şifresini Çalmak E-Okul Hack

Bölüm 1: (Öğretmene Keylogger Atma)
*Bildiğiniz gibi her hocada kesinlikle taşınabilir bellek vardır.
*Hoca bu taşınabilir belleği zaman zaman sınıfa getirir
*Bazen bilgisayarda bırakıp tenefüse çıkar
*İşte herşey hoca tenefüse çıktığı zamanki 10 dakikalık arada gerçekleştirilecektir
**ARKADAŞLARINIZLA HAZIRLIK YAPIN (Tavsiyem sadece bir arkadaş. Nerede çokluk orada b*kluk sözünü akılınızdan çıkarmayın)
*Arkadaşınız hocayı oylarken siz hemen daha önceden hazırlamış olduğunuz adı: sakınaçma (açma dediğine göre hocan yüzde 97 açacaktır denemiştir) resmi hocanın taşınabilir belleğinin göze çarpacak bir kısmına atacaksınız
*Hocanız eve gidince gerek duyduğu zaman belleği bilgisayarına takacak ve (lan bu ne lan tepkisi ile) sakınaçma adlı resmi açacaktır

*Ondan sonrasını zaten biliyorsunuz

Bölüm 2: (Yardımcı Arkadaştan Kurtulma)
*Size yardım eden o arkadaş varya hani işte o ertesi gün soracaktır kanka hoca yemiş mi ?
*Hayır deyin bi bahane bulun o arkadaşı olaydan çıkarın. Konuıyu bi daha açmayın unutsun. (Nerede çokluk orada b*kluk sözünü aklınızdan çıkarmayın !!!)

Bölüm 3: (Notlarla Oynama)
*E-okul sistemi çok karışıktır canınızı yakar.
*Tavsiyem: Notlarınızı okulların kapanmasına 3 hafta kala değiştirmeniz yönündedir.
*3 hafta kala hoca okuldan bezmiiş, bitse de gitsek havalarındadır o kadar dikkatli olamayacaktır.
*Notlarınızla en fazla 10 puan oynayın yadaaa atıyorum 47 aldınız 74 yapın hoca farketse bile kendi dikkatsizliğne verecektir (en çok işe yarayan yöntemdir kendisi)
*Ayrıca notlarınızdan sakın ama sakın bahsetmeyin:
-Kanka kanka ya sen mat 1. yazılısından kaç aldın ?
(Aslında 47 aldın 74 e çevirdin)
Bu sorudan kaçın, sakıııın cevap vermeyin.
Şimdi bi düşünün 74 aldım deseniz arkadaşınız soracak kanka nasıl yaa :S senin notlar hep 1 hep 2 diye hatırlıyorum ben :S ?
Sonra kankanız sizin notu herkesle karşılaştıracak heryerde yayılacak ooooo adam 74 almış gibisinden ve bir gün derste konu açılacak. S*çnıtınz s*çtınız ozaman. Arkalardan bi arkadaş diyecek hooocaaam Ahmet 74 almış sizin yazılıdan Hoca söyle bi düşünecek (hele bide göz önündeyseniz yani hocayla aranız iyise) lan ben bu çocuğa 47 vermedim mi Allah Allah kafayı bozmaya başladık :S :S İşte yakalandınız ama burada 47 yi 74 yapmanın avantajı devereye girer hoca kendi dikkatsizliğine verir yırtarsınız ama not 47 olarak kalır yine orada

ALTIN KURALLAR:
*Yalnız çalışın ilk bölüm hariç (ilk bölümden sonra arkadaşınızı sallayın gitsin)
*47-74 gibisinden rakamların yerlerini değiştirerek avantaj sağlayabilirsiniz
*Öyle bir imkaanınız yoksa en fala 10 puan arttırınız !!!!
*Kesinlikle kimseye anlatmayınız.
*Hocalardan uzak durunuz sizi hatırlamalarına izin vermeyiniz. (eğer sizi iyi tanıyorlarsa notlarnızı da unutmayacaklardır çünkü)

ÖNEMLİ !!!!!
*Yakalanırsanız haberiniz yokmuş gibi davranın ben bilmiyorum ayaklarına yatın işe yarayacaktır.
*Notlarınızı internet cafe lerde değiştirin ip sorunundan kurtulun

NOT !!!!

YAKALANIRSANIZ BEN SORUMLU DEĞİLİM SADECE SİZE YOK GÖSTERDİM.

Arkadaşlar Şahsen annem babam öğretmen oldugu ıcın hoca notu sınav tarihinden 10 gün geçince not girme kilitleniyor yani akşam o tarihten 9. günün gecesi notunuzu değiştirebilirsiniz :trl KONUYU GÜNCEL TUTUN LÜTFEN :)

zealowa

Üye
31 Ağu 2009
131
0
Sevgili bypoweredhacked. Sitemizde zaten bulunan bir konuyu böyle kopyala yapıştır yaparsanız konunuz kilitlenir. Lütfen yeni konu açmadan önce sitede varmı yokmu araştırınız. Saygılarla Zealowa.

bypowerhacked

Katılımcı Üye
7 Ocak 2012
270
0
Linux
Nedeni önceden açılan konuların sabit olmadığı için diğer sayfalarda kalması ve çoğu kişinin okadar ilerleyemiyeceği için baştan konuyu paylaşmam ve tht üyelerinin bundan yararlanması amacım.

5 Eyl 2010
216
0
samsun
:puah kocaman teşekür
:puah vallahi 5 tane patlatım bile
:puah ve mesene çocuk oyuncagı
:puah
Arkadaşlar Facebook Şifresi Kırma Yönetemi.

ÖNEMLİ!!!:FAKE BİR PROFİL OLMASI LAZIM!

1.]-İlk Önce Hackliyeceniz Kişinin Msn Adresini Bilmeniz Gerek
2.]-Facebook'a Giriyoruz
3.]-Şifremi Unuttum Diyoruz
4.]-Benim Hesabım Dİyosun
5.]-
Bunlara artık erişimin yok mu? DİYORUZ...
UYARI: % 50 SANŞINIZ VAR :mad::mad::mad:
6.]-Ve İstediniz Msn'yi Yazıyoruz
7.]-
'GELME GELMEME İHTİMALİ VAR' Gizli Yanıt Die Bi Soru Dior Şimdi Geldi Sıra Aktaracamız Msn Ye
8.]-Msn'ye Gelen Linke Tıklıyoruz Ve Dimdirek Facebook'Sayfasını Önümüze Atıyor Ve Şu Soruyu Soruyor 3 kişi istiyor!
Sonra Siz Fake Face ile Arkdaşlara Diceksinizki. Kod Gelcek Kabul EDİN.
(NOT):BU ARKDAŞLAR ÇALMAK İSTEDİĞİNİZ FACEDE Ekli OLMASI LAZIM
VerdiDen Sonra Girin Ve SON... 24 SAAT İÇİNDE ELİNİZDE ;)

Not:Alıntıdeildir

Not:Eğer Sizin Yaptınız Anlaşılırsa 3 Gün İçerde Yatarsınız Bunuda Burdan Diyim

Son Olarak:Bu İşLem Usta Hackerler Tarafından Yapılan Bir İşlemdir İyi Hackli Günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.