Fake Msn Cusyx // Piyasadakilerin en iyisi !!

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
Program adı : Fake msn
Kodlayıcı : Cusyx
Programlama dili : VB6
Programın amacı/ açıklama : Sahte bir msn programıdır .. Program ister eğlence için istersenizde msn çalmak için kullanabilirsiniz . o size kalmış .. ancakk ;

Eğer bu programı kullanıyorsanız ..

Program kullanıldıktan sonra doğabilecek sorunların sorumluluğunu yüklenmişsiniz demektir ..
Yani adamın msn sini çaldım sikyet etcekmiş başımı yaktın cusyx die gelmeyin :)

Ekran Görüntüsü:

d5h56.jpg

Virüs Total : 0/43

İNDİRRRRRRRRRRRRRRR

Arkadaşlar programda malesef THT ibaresi yok . Çünkü bu bi fake ve THT böyle işlerde isminin olmasını istemiyor . o istese bile koyamazdım inandırıcılığı kalmazdı ;)

Resmi görünce neresi fake orjinalinin fotosunu çekmiş diyebilirsiniz Size Sadece şunu söylüyorum indirin ve rasgele bişey girin masaüstünde cusyx.ini nin içine bakın :)

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
Eyvallah çok iyi olduğunu biliyorum :cool:

Fake de linkler üzerine gelince altını çizmeler , yine üzerinde gelince buton renklerinin değişimi vs. çok orjinal oldu :)

Sharkz

Üye
18 Eyl 2012
156
0
DarkCity
Acemi bi hackerim programı başka pcye yedirdikten sonra şifreyi karşı pcye çıkarmazmı kendi şifresini kendi pcsine gelir nası olucak bu iş bi yardım lütfen :)

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
Acemi bi hackerim programı başka pcye yedirdikten sonra şifreyi karşı pcye çıkarmazmı kendi şifresini kendi pcsine gelir nası olucak bu iş bi yardım lütfen :)

BAşka pc ye bunu yediremezsinki yani msn al bundan gir denilmez adama :D

Mesela belgelerimde bu masaüstünde gerçek msn dursun .. Arkadaşınla eve geldiniz . bi kız mevzusu aç işte cam açıyo bilmemne sonra msnsini isticektir illaki :) d ye gir müzik aç falan hızlı ol naptığını anlayamasın bu arada belgelerimden programı başlat ve gir de ekleyek msn aklımda de dön arkanı girsin :) sonra oturum açmaya kalktığında program kapanacak . noldu la kapandı bu falan gibi bi tepkisi olacak . arada yapıyo boyle kaldırıp tekrar yüklücem diyip masaüstündeki orjinalini çalıştır ondan girsin :jeerat

bu senin sm ne bakar çeşitli yollar deneyebilirsin bu bitanesi ..

S C B

Uzman üye
9 Eyl 2012
1,370
0
26
İstanbul
icosu Aynı Değil Checkboxu eski usül check wmv 2009da böle değil.
Ve Corparationu aynı olmadı vede 24 > 1 > 1033 koyman şart en ufak ayrıntılara kadar kafayı takarım ben
buyrun vt : https://www.virustotal.com/file/6b4...b282dcef520abbbc6694f872/analysis/1348053946/

ben detaylara önem veririm bak açıkların boyutu geç tamam o tutmaz ama bunun boyutu biraz fazla olmuş upxden geçirmediysen geçirsen iyi olur. upxde bir açık sayılabilir not defteri ile bile açılsa @upx gibi belirteçler oluyor herneyseeeeeeeee bb
İyi Forumlar
baho26340 kusursuz bir şey olmaz KOÇUM
Tabiki En İyiside :)

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
icosu Aynı Değil Checkboxu eski usül check wmv 2009da böle değil.
Ve Corparationu aynı olmadı vede 24 > 1 > 1033 koyman şart en ufak ayrıntılara kadar kafayı takarım ben
buyrun vt : https://www.virustotal.com/file/6b4...b282dcef520abbbc6694f872/analysis/1348053946/
ben detaylara önem veririm bak açıkların boyutu geç tamam o tutmaz ama bunun boyutu biraz fazla olmuş upxden geçirmediysen geçirsen iyi olur. upxde bir açık sayılabilir not defteri ile bile açılsa @upx gibi belirteçler oluyor herneyseeeeeeeee bb

İyi Forumlar
baho26340 kusursuz bir şey olmaz KOÇUM Tabiki En İyiside :)

icon hafif küçük olmuş doğrusun . vt vermiştim konuda zaten niye verdin anlamadım ?

Corparation u Microsoft yaptığımda antiler uyarı veriyordu normal bi zamanda antiyi kapatmak dikkat çekebilir .. Benim çözünürlüğümde bu ekran daha küçük bile kalıyo 17" ekranları da düşünerek küçük yaptım ama büyük olmuş olabilir idda etmiyorum Corparationa neden taktın anlamadım masaüstünde gözükmüyor :) @upx nedir bilmiyorum . checkbox içinse activex le checkboxu 2007 yapardım ama çoğu kişi activex.ocx hatası veriyo diye sıralıycaktı mesajları . o yzden eklemedim :)

Kusursuz illaki olmaz çünkü kul yapısı bunlar illaki küçük te olsa açıklarımız olacaktır ..

utkuaziz

Katılımcı Üye
7 Eyl 2010
274
0
bak koçum hem özentisin hemde hala en iyisi bu ;)

bak hataların da var .. Altta sunucu durumu yazarken sen sunucu durumları yazmışsın , oturumu otomatik aç ın yanındaki seçenekler kutusu yokk .. Şunu da soyleyim benimki 2009 sürüm messenger hani o kadarını fark etmişsindir .

linkler butonlar üzerlerine gelince orjinal messengerdeki gibi renk deiştirirler .. Sonra seninki gereksiz bi şekilde mail gönderiyo . napacan adama msnden al buna msn ID ile şifreni mi gir diyecen ??

sonra şifreler sana geliyo ne anladı indiren adam ? İndiriyim bakıyım dedim linki bile doğru düzgün koyamamışsın dosya bulunamadı diyo . Daha ne diyim benim link belli konu belli indir bakk o zamn anlarsın ;)

Öncelikle senin msni indirdim okadar çok eksik var ki Uygun'da diğer seçenekler açılmıyor. Benimkinde diğerleri açılıyor ve seçtiğine göre renginde değişiyor. 2. olarak soru işaretinde link yok benimkinde var. Kaydolunu kaydırmışsın. Ve programı açtıktan sonra checkboxların yazıların arka planı siyah geldi. Seninkinden de kat kat iyi olduğu belli. Msn fakeyi senden önce yaptım. Bir sonraki sürümünde kendi yazdığı e-postaya göndermeyi ayarlayacağım. Linki sildim çünkü kod kırabilirler sakata gelmiyim diye. Sanmıyorum ki biri orda Sunucu Durumu yerine Sunucu Durumları yazıyor diye fake olduğunu anlamaz ve düzeltilebilir bir şey.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.