Fake Numara ( Beyler 2 saattir uğraşıyorum)

TurkOtuken

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
306
0
DÜNYA'DAN
Beyler whatsapp için nasıl fake numara alabilirim eskiden yapardım ama şimdi halledemedim yardımcı olabilir misiniz güncel çalışsan bir şeyler falan safeum u falan dendedim olmuyor

TurkOtuken

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
306
0
DÜNYA'DAN

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Hiç bir sayı olmuyor

Linkteki uygulamayı da denedim kurarken hata veriyor indiriyorum yükle diyorum sonuna doğru uygulama yüklenemedi diyor telefonumda bir sıkıntı yok sadece onda veriyor bu hatayı

Uygulamayı kurduktan sonra kod kısmına 650 yazmanız gerekiyor. Whatsapp, bazı numaraları kabul etmeyebilir, tekrar tekrar denemeniz gerek. Aksi taktirde fake numara alamazsınız. Zaten e-posta ve şifreyi sallayabilirsiniz. Böylece sahte Whatsapp hesabı alabilirsiniz.

TurkOtuken

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
306
0
DÜNYA'DAN
Uygulamayı kurduktan sonra kod kısmına 650 yazmanız gerekiyor. Whatsapp, bazı numaraları kabul etmeyebilir, tekrar tekrar denemeniz gerek. Aksi taktirde fake numara alamazsınız. Zaten e-posta ve şifreyi sallayabilirsiniz. Böylece sahte Whatsapp hesabı alabilirsiniz.

Kendi attığınız linkden bahsediyorsanız sizin attığınız linkteki dosyayı hiç açamadım dediğim gibi kurulum aşamasında hata veriyor olmuyor eğer diğer arkadaşın dediği textnow dan bahsediyor isenizde olmuyor denedşm hepsini bazılaırnı kabul ediyor 19 saat bekle diyor falan hatalar veriyor

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Kendi attığınız linkden bahsediyorsanız sizin attığınız linkteki dosyayı hiç açamadım dediğim gibi kurulum aşamasında hata veriyor olmuyor eğer diğer arkadaşın dediği textnow dan bahsediyor isenizde olmuyor denedşm hepsini bazılaırnı kabul ediyor 19 saat bekle diyor falan hatalar veriyor

Aldığınız hata nedir ?

Ayrıyeten NoxPlayer benzeri programlarda da çalıştırabilirsiniz. Orada da iş görecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.