Farmpara ile evden kazanç imkanı !!!!!!

18 Ocak 2012
230
0
Farmpara ile kazanın toplam 125 tl çektim !!

İyi Forumlar Arkadaşlar

Bu Tarz Konulardan Sıkıldığınızı Biliyorum Fakat Gerçekten Bu Siteden Ödeme Aldığım İçin Konu Açma Gereği Duydum 10.40 Ödeme Aldım 100 Tl Gibi Bir Yatırımım Olmuştu Şimdide 30 tl Birikti Daha Çekmedim Mobilden Yazıyorum Pek Açıklama Yapamadım Eve Geçince Ödeme Kanıtları Eklenecektır Buyrun Videoyu İzleyin Siteyi inceleyin Anlıyıcaksınız Zaten

TANITIM VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

03.02.2017 Güncel

REFERANS LİNKİMDEN KAYIT OLURSANIZ İSTEDİĞİNİZ YARDIMI YAPICAM LÜTFEN

REFERANS LİNK TIKLA

REFERANSSIZ LİNK

Farmpara ile para kazanın

Son düzenleme:

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
sitenin amacı nedir?ne yaparak para kazanıyoruz? teğmenim

hasan38temur

Uzman üye
24 Eki 2015
1,864
0
112
Çıktın
cüce alıp para kazanıyorsun ama sen onu boşver depo var ona haylazmadenci.com a kayıt ol depo yok ödeme puanı yok site arkadaşın

18 Ocak 2012
230
0
cüce alıp para kazanıyorsun ama sen onu boşver depo var ona haylazmadenci.com a kayıt ol depo yok ödeme puanı yok site arkadaşın

dediğin site 2 günlük daha yakında kapanır. Arkadaşının sitesi belli yoksa paylaşılıcak bir yanı yok :) :) :RpS_thumbsup::yo:mml:RpS_thumbsup::q:RpS_glare::RpS_razz::mml

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.