Feribotlar kaç ton tartar ?

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
Feribottan feribota değişecektir net bir sayısı olşduğunu zannetmiyorum ayrıca neden böyle bir bilgiye ihtiyaç duydun

FFB

Uzman üye
27 Mar 2016
1,941
3
Samsun
Feribottan feribota değişecektir net bir sayısı olşduğunu zannetmiyorum ayrıca neden böyle bir bilgiye ihtiyaç duydun

Projemiz var onun için kaç ton tarttığını bilmem gerekiyor :)

Yük taşımak için kullanılan feribotlar en çok ne kadar ton tartabilir dalgasız bir denizde veya gölde :)

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0

Yük taşımak için kullanılan feribotlar en çok ne kadar ton tartabilir dalgasız bir denizde veya gölde :)

Proje derken sanırım uzaktan kumandalı feribot gibi bir şey mi yapacaksınız bu iş mühendislik bir konuya girer mühendis dorumlarında işin uzmanlarına sormanı tavsiye ederim

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-

Net bilgim yok ancak her konteyneri 10 ton saysak bayağı yük taşıyor ki 20'lik bir konteyner 22-23 ton alabiliyor ben yine de 10 ton dedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.