File Killer v2.0 - Pc Hız + Kalıcı/Zorunlu Dosya Silme

Gauloran

Moderasyon Tim Lideri
7 Tem 2013
8,269
754
File Killer v2.0

Programın Adı:
File Killer
Programın Sürümü: v2.0
Programın Özellikleri:

@ - Zorunlu/Kalıcı Dosya Silme (local 'dir ve kernel32'module kullanılmıştır) (Geliştirildi !)
@ - Bilgisayar Hızlandırması İçin Basit Analiz - Sil Çubuğu eklendi (Yeni !)
@ - Disk Temizleme (Yeni !)
@ - System Bilgisi (Yeni !)
@ - System Yedekleme (Yeni !)
@ - Cmd (Yeni !)
@ - Dosya Kopyalama Özelliği (Yeni !)

Programın Açıklaması: Program asla hata vermez herhangi bir işlem programda gerçekleştirildiği ise sorunsuz veya sorunlu ise kesinlikle mesaj gönderir.Programın ilk versiyonunda sadece File Killer adından aldığı zorunlu/kalıcı dosya silme özelliği vardı.v2.0 'de 6 Yeni Özellik eklendi ve Zorunlu/Kalıcı Dosya silme özelliği geliştirildi.

Not: Programda bilerek CommonDialog Kontrolü yapmadım Çünkü bazılarında sorun olabiliyor direk text'e bağladım adresi.

Programın Resmi:

qntds.bmp

Program VirusTotal İçin TIKLA
6/47 : Ancak Zararsızdır.

Program İndirmek İçin TIKLA
Program (Alternatif İndirmek İçin) TIKLA

Teşekkürler..

x3Leax3

Yeni üye
22 Tem 2013
14
0
Source gibi geldi programlama bilgini bilmediğim için tam söyleyemiyeceğim kusuruma bakma.

Ellerine sağlık.

Gauloran

Moderasyon Tim Lideri
7 Tem 2013
8,269
754
Yorumlar için teşekkürler hepinize
-------------------------------------
Source değil kesinlikle.
CommonDialog koyunca bazıları CMDLG6.dll - ocx ten dolayı sorun yaşıyor.Bende anlamadım her pc 'de olması gerek aslında.
Grafikte yardıma gerek yok tarz bu :D ama v3.0 'da geliştiririm

x3Leax3

Yeni üye
22 Tem 2013
14
0
Grafikler iğrenç , berbat gibi bir şey yok . Eğer yorum yapıcaksanız saygı duyucaksınız.

Adam sonuçta emek vermiş emek verilen her şey güzeldir ;)

Security35

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
430
0
@ - Zorunlu/Kalıcı Dosya Silme (local 'dir ve kernel32'module kullanılmıştır) (Geliştirildi !)

Bu Özelliği sevdim :D Eline sağlık.

Gauloran

Moderasyon Tim Lideri
7 Tem 2013
8,269
754
Sağol Yorumun için
Programın ana özelliği o zaten.Herhangi silinmeyen bir dosya varsa silebiliyor (.exe bütün uzantılar).Uygulamada olan dosyaları denedim ancak ileriki versiyonda yapabilirim bunu.Uygulamayı kapatıp silecek mantığı bu.

Oruc Reis

Üye
31 Mar 2013
89
0
Kardeş Dosya Silmek İçin Kill( ) Komutunu
Dosyayı Kopyalamak İçin FileCopy( )
Kodlarını Kullanmışın Çok Belli
O Yüzden Antiler Yakalar
Kardeş Bide Label'lerin Arka Planını Tranparent Rengi Yap
Değişken Olur Grafiklerin Düzelir

Gauloran

Moderasyon Tim Lideri
7 Tem 2013
8,269
754
Kardeş Dosya Silmek İçin Kill( ) Komutunu
Dosyayı Kopyalamak İçin FileCopy( )
Kodlarını Kullanmışın Çok Belli
O Yüzden Antiler Yakalar
Kardeş Bide Label'lerin Arka Planını Tranparent Rengi Yap
Değişken Olur Grafiklerin Düzelir

Sağol Yorumun için
Evet Kill () ve Copy komutlarını kullandım
Ancak direk değil yani "Kill "dosya uzantısı" bu değil module programın kalıcı olarak gitmesin için DeleteFile 'de kullandım.FileCopy basittir zaten.Grafikler için birşey diyemem v3.0 'da artık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.