Fileice vb. sitelerden dosya indirmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utkugncfb

Uzman üye
6 Kas 2009
1,236
0
Fenerbahçe SK
Merhaba arkadaşlar ben fileice sitesinden birçok dosya indirmek istedim fakat indiremedim yabancılar bu siteyi kullanıyor çoğu kişi burdan indiriyor avrupadakiler. fakat ben indirmeye çalıştım olmuyor. dosyayı indirmek için önümüze gelen anketi yapıp indiriliyor fakat bana anket gelmiyor sanırım site türkiye iplerinden indirmeyi engellemiş premium da oluyormuş tek sanırım. nasıl indirebilirim yardımcı olacak veya kendisi indirebilecek bana atabilecek biri var mı arkadaşlar ? şimdiden teşekkürler..

Link : FileIce Download - !NEW!Top Eleven Token and Cash Hack UPDATE 2012.zip

Son düzenleme:

utkugncfb

Uzman üye
6 Kas 2009
1,236
0
Fenerbahçe SK
link ölü değil yabancı ülkelerden indirip yapanlar var regular downlada basarsanız country vb şeyler yazar oradaki yazıları çevirirseniz ülkenize engellenmiştir diye bi yazı görürsünüz.. link kırık olsaydı güncellemezdim.

ulkuseven353

Katılımcı Üye
1 Şub 2012
411
0
-
yok kardeş indiremessin ama bu şekilde olup tükiyeyi destekleyen siteler var sen ney indireceksen youtubeden falan yazabilirsin indirecegin programı bu tür siteler bulursun türkiyeyi destekliyorsa ordan seçip forumları doldurursun zor iş böle yerlerden indirmek

ulkuseven353

Katılımcı Üye
1 Şub 2012
411
0
-
yok kardeş malesef bi aralar bende çok yaşamıştım saten bunun sonuna kadar gitsen bile istedigini elde edemiyorsun adamlar rar ı şifreliyorlar sonra senden bir de txt şifre dosyasını indirmeni istiyorlar çok berbar bir iş anlıyacagın sonu gelmiyor

utkugncfb

Uzman üye
6 Kas 2009
1,236
0
Fenerbahçe SK
aynen bide nedir bu türk düşmanlığı ne diye engelliyolarsa aslında premium hesabını bulabilsek sorun çözülür de işte onuda çok aradım oda yok maalesef, yinede sağolasn kardesım tesekkur ederım sana

uniqueAttack

Yeni üye
5 Nis 2012
44
0
"No offers available for your country at the moment"
>Ülkeniz için sunucu desteği mevcut değil<
Sunucular Türkiye'ye kapalı.proxy siteleri dene, belki olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.