Film Bulma

Amon Hutep

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
498
0
S.a arkadaslar cok gereksiz bi konu olacak ama kusura bakmayin ben Kacma Birader adli filmi bulamadim internette bakindim ama hep fragman cogu site dolandirici hicbir sitede bulamadim rica etsem bilen veya arastirabilecek arkadas var mi ??

MDarkGuardian

Yeni üye
27 Haz 2016
22
0
İzmir
Film izleme ve indirme

Arkadaşlar filmi nereden izlerseniz izleyin indirme mümkün değil, demeyin.

Belki çoğunuz biliyordur ama ben bilmeyenlere söyleyeyim.

Internet Download Manager (IDM) adlı programı indirip kurun.
Kullandığınız tarayıcıyla ilişkilendirin.
Zaten indirince program size ilişkilendirmeyi gösterir.
Filmi açın yukarıda 'Bu video dosyasını indir' seçeneğine basın ve indirin.

Her zaman YouTube'da film izlemeniz daha sağlıklıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.