film indirme siteleri tavsiyeleriniz

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
arkadaşlar yeni 2012 filmleri özellikle yerli fimleri 1080p yada 720 p kalitesinde indirebileceiğim bildiğiniz site varmı?

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0

EdiTeDByRza

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
428
0
İzmir
İnternet Download Manager Program'ını İndirip Kurmanı Tavsiye Ederim.
Film,Video İzlerken Video'nun aşağısında Bir Panel Beliriyor Oradan İndirme İmkaanımız Oluyor.
Program'ı Kullanmak İstersen Full Sürümünü Bulamazsan Özelden Ulaşman Yeterli ;)

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
MediaGet(torent dosya indirme programı) istediğin filmi hd indirebilirsin hemde en hızlı şekilde

kurdum denedım hıç hoşuma gıtmedı.her aradığım çıkımıyor
İnternet Download Manager Program'ını İndirip Kurmanı Tavsiye Ederim.
Film,Video İzlerken Video'nun aşağısında Bir Panel Beliriyor Oradan İndirme İmkaanımız Oluyor.
Program'ı Kullanmak İstersen Full Sürümünü Bulamazsan Özelden Ulaşman Yeterli ;)
ben dowlaod programı değil dowload sitesi arıyorum:)

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
tıkla burdan torent dosyasını bulabilirsin torent dosyasını mediaget den indirebilirsin programda arama yapınca bazıları çıkmıyor olabilir ama yüzde 80 çıkıyor .çıkmazsada dediğim gibi verdiğim linkden yada googleye mesela matrix torent yazarsan filmin torent dosyasını bulabilirsin.dosyayı 1 sn de pc indirip mediagetden açıp hemen pcye yüklüye bilirsin

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
bence internet dowloand menage rile indir
hala daha idm ile indir diyor ya :D
tıkla burdan torent dosyasını bulabilirsin torent dosyasını mediaget den indirebilirsin programda arama yapınca bazıları çıkmıyor olabilir ama yüzde 80 çıkıyor .çıkmazsada dediğim gibi verdiğim linkden yada googleye mesela matrix torent yazarsan filmin torent dosyasını bulabilirsin.dosyayı 1 sn de pc indirip mediagetden açıp hemen pcye yüklüye bilirsin
mediget programı da oakdar hızlı download yapmıyor.ben idm ile 16 mb hızında normal host sitelerinden indiiryorum.ayrıca verdığın lınkte filmlere tıkladığımda şöyle mesaj çıkıyor:
"Bu sosyal eklentisi ile deneyiminizi kişiselleştirmek için Facebook'a giriş yapın."

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.