Film Öneri

24 May 2013
143
0
Manisa Soma
Arkadaşlar Ciddi Ciddi Güzel Filmler Lazım Örnek Olarak Adı Çıkmış Gibi Ya Da Limit Yok Gibi Filmler Yani Durumu Kötü Ya Da Normal Ken Anlık Bi Değişimle Ya Da Bi Olayla Değişip Yükselen Yükselirken Olan Olaylar Hem Komik Hemde Eğlenceli Olsun . Tavsiyeleriniz İçin Teşekkürler ...

'Black-Life

Kıdemli Üye
13 Mar 2013
2,543
0
38
Teşkilat
Genç Çıkraklar >>Microsoft Şirketine Girmeye Çalışan Bir Kaç Yazılım Mühendisi

Robocop >> Yaptığı Kazadan Sonra Robot Olan Bir Adamın Hikayesi

Cehennem Melekleri Serisi -1-2-3

Vb Filmler :)

24 May 2013
143
0
Manisa Soma
Genç Çıkraklar >>Microsoft Şirketine Girmeye Çalışan Bir Kaç Yazılım Mühendisi

Robocop >> Yaptığı Kazadan Sonra Robot Olan Bir Adamın Hikayesi

Cehennem Melekleri Serisi -1-2-3

Vb Filmler :)

bunların hepsini izledim malesef dediğim değişim filmi biraz erkek kezbandır sonra lise 4 e gelmiştir ve kızlarla yatmadım der bişileri değiştirmem lazım der işe koyulur kızlar arasında çekici olmaya başlar gorunuşu tavırları değişir vb vb gibi yada bu şekil kızda olabilir erkekler bana bakmıyor falan diyip sizin canınıza okuyucam der falan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.