Film Önerileri

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
Arkadaşlar film önerilerinizi yazarsanız izlemek için iyi bi kaynak olabilir diye düşündüm ben başlıyorum.

Kız kardeşimin hikayesi, benim adım khan, her çocuk özeldir, 3 idiots, ghajini...

Son düzenleme:

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
İmdb ilk 250 izle bir yerden başlaman lazım. Eğer izlemem diyosan "Baba" serisini izle. Ha bu arada Bulut Atlasını kesinlikle izle.

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
Türk filmi söyliyim ben rina-
yabacnı da SHERLOCK HOLMES - Gölge Oyunları güzel bence bu filmler

leeyang

Üye
6 Tem 2012
125
0
-hızlı ve öfkeli ( seri)
-ajan salt
-anadolu kartalları
-21 blackjack
-kır zincirlerini
-limit yok
-sosyal ağ
-Transformers

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Sucker Punch,
yeşil yol
çelik yumruklar
yenilmez seri
tepenin gözleri seri
Hızlı ve öfkeli seri
Koleksiyoncu
Resimdeki hayalet
Tetikçi
Taşıyıcı
Testere seri
V For Vendetta
Wanted
My Name İs Khan
Zohan a Bulaşma
Baskın
50. ilk öpücük
Müzede Bir Gece Serisi
Felekten Bir Gece
Bitirim İkili
Siyah Giyen adamlar
X Men
Batman
Sokak Dansı eri
Ayı Ted
Demir Adam
Deney
Resident Evil serii
Can Dostum
Kızıl Köpek
Karete Kid
İşkence Odası
Tron
Matrix seri
3 Harfliler Marid
Kara dedeler olayı
Toor
Dövüş klübü
Umudunu kaybetme
Savaşcı
Anadaolu kartalları
Zamana Karşı
Korkunç Bir film serii
Recep ivedik
Ben Efsaneyim

İzlediğim en güzel filmlerden bazıları bunlar tavsiye ediceklerim bunlardır ..

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
Hayat Güzeldir ( 1997 yılında oskarda 1.) favorimdir..
mr. bean ( by bean tatilde - by bean şeklinde googleden çok basit bulursunuz)
[ Abartmadan söyliyeyyim 15-20 bine yakın film seyretmişliğim vardır tanıdığım en komik kişiliğe sahip-"rowen atkinson"=> by bean karakterı]
limit yok [ bilim kurgu güzel film]
21
3 idiots
[ benim adım khan-fanaa ] ilk yorumdakı hınt fılmlerıne ek olarak yazalım:)
inception [bilimkurgu]
forrest gump [ biyografi]
esaretin bedeli
yesil yol
ıpman [dövüs sanatları ustasının hayatı 3 seridir ve muhtesemdir]
vb.. ve son olarak kişisel yorumlarım: [spoiler içerir]

ımdb puanlarına artık guvenmıyorum tabi kişisel olarak degişir begeniler lakın gercektende 8 notu almıs ama vasat bır cok fılm seyredıyoruz.. Örn: Türk filmlerinden 7 notunu gecen cok nadırdır ve hepsını seyrederım 6-5 notunu alanlara sahsı kanaatım 0-1 olurdu cunkı bizler gercektende vasat üstü performans sergılıyoruz. seneryo 0 oyunculuk sadece 1 kısı anca... son donemın en ıyı turk fılmı "Uzun hıkaye"dır. Şu cok tutulan "evim sensın" kore fılmınden çalıntıdır orjınalı seyrettıkden sonra bana hak vereceksınız tum sınema ızlerken ben ozcan denız ve bayan oyuncuya kahkahalara bogulurdum tum sınema bana bakardı.. Ama ıddalıyım fılm kulturu bızım ulkemızde pek yok :(

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.