Fırat Yılmaz Çakıroğlu

Losbey

Uzman üye
24 Mar 2018
1,196
0
Ankara
Ege’de Bir Yiğit
Bu ateş ki, hep yanacak,
Yandıkça hep seni hatırlayacak,
Ve bir ateş ki, içinde çok barındıran,
Gözyaşları ve anılar,
Ülküler, sevdalar,
Yiğitler, kahramanlar,
Ve Fıratlar..

20 Şubat

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Selam sana ey yılları heba olan genç!

CrsCGB_WAAE1VYd.jpg

ArrowMan

Yeni üye
20 Şub 2019
25
0
C*
Gölbaşı'nda Ömer Halisdemir, surda Selçuk Paker, İzmir' de Fethi Sekin, Ege Fırat Yılmaz Çakıroğlu....

Ruhları şad olsun.

FerhatG

Yeni üye
6 May 2019
18
0
İstanbul
rabbimden dileğim allah kim bu vatanda insanlara zûlm edip milletin hakkına girip bir canın yok olmasında payı varsa allah onları ıslah eylesin hakkından gelsin vatanımıza ailelerimize dünyadaki tüm masum, suçsuz ve günahsız müslümanlara zûlm edip işkence edip öldürenlerin hakkından gelsin çin'de hayvanları canlı canlı derilerini yüzüyorlar allah şahidimdirki onların çektiği acıyı durdurmak için derilerimi canlı canlı yüzdürürüm sadece ben çekeyim benden başka hiçbir müslüman veya allahın yarattığı canlılar çekmesin insan olarak şunu biliyorumki bu varlıkların adı insan ya insan olmaktan utanıyorum!

Goknur60

Yeni üye
9 Kas 2019
21
0
canakkale
canım abım o dovmeyı ben senın anına kolouma yaptırdım bu davada aramızda olmasanda bıraktıgım gencler senın temsılın dır senı unutmadık unuturmayacagız bızsız cennete yürüdün be aslan abim....:uzgun:uzgun:uzgun:uzgun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.