Firewall Ve Anti-Virüs

coolguro7

Üye
6 Şub 2009
91
0
Bu benim ilk paylaşımım :D THT Sizi hiç bir zaman unutmicam bana çok katkınız oldu...

Comodo ve ZoneAlarm firewall larını paylaşmak istedim...

Comodo Dünya da en iyi Firewall seçilmiş bir programdır...

COMODO Internet Security 3.8.65951.477

COMODO Antivirus, COMODO Firewall ve COMODO Defense+ ücretsiz uygulamalarından oluşan COMODO Internet Security güvenlik paketi. COMODO Firewall uygulamasındaki birçok hata giderilerek hazırlanmış COMODO Internet Security ile COMODO Firewall veya COMODO Antivirus ayrı ayrı da kurulabiliyor.

Comodo AntiVirus; aktif koruma, sistem tarama, email tarama, uygulama monitörü ve solucan engelleme içeriyor. Şüpheli gördüğü uygulamaları temizliyor veya karantina altına alıyor.

Comodo Firewall Pro ise çok gelişmiş özellikler içeren bir güvenlik duvarı uygulaması. Comodo Firewall Pro size geniş anlamda seçenekler ve konfigürasyon yapabilme imkanı sunuyor. Comodo'nun Defense+ adını verdiği ürünü ise kritik sistem dosyalarını koruyor ve zararlı yazılımları anlayarak daha kurulmadan engelleyebiliyor ve böylece aslında tam anlamıyla bir antivirüs yazılımına da ihtiyacınız kalmıyor.

ZoneAlarm Pro sadece Fİrewalldır.

ZoneAlarm PRO 8.0.298

Güvenlik Duvarı + Spyware Önleme + Kişilel Bilgileri Hırsızlığa Karşı Koruma Paketi

ZoneAlarm Pro, günümüzün en ileri düzey koruma teknolojisi ile sizi ve bilgisayarınızı korur. Ağ, Program ve İşletim Sistemi Güvenlik Duvarları ile bilgisayar korsanlarına karşı görünmezdir, bilgisayarınızı işletim sistemi çekirdeğine kadar korur. Spam önleme, reklam engelleme, ID kilidi ve kablosuz bilgisayar koruma özellikleri ile kişisel bilgilerinizi korur, can sıkıcı reklamları engeller. Yeni Identity Theft Protection Center (Kimlik Bilgilerini Hırsızlığa Karşı Koruma Merkezi) işlevi sayesinde bilgisayarınızda, İnternet’te ve gerçek dünyada bulunan bulunan kişisel bilgilerinizi korur.

ZoneAlarm Pro, spam’ların bilgisayarınıza girmesini engeller, bilgisayarınızda bulunan spyware’leri siler ve tehlikeli sitelere karşı ekstra koruma sağlar.
Spy Site Blocking özelliği sayesinde spyware dağıtan sitelere yanlışlıkla girmenizi önler, bu tür sitelerden spyware bulaşmasını da engeller. Spyware tarama işlevi sayesinde bilgisayarınızdaki spyware’leri otomatik olarak bulur. Tehditleri sürekli siler, çekirdek düzeyine yerleşen silinmesi zor spyware’leri bile siler.

2 pro birden Link:http://rapidshare.com/files/20905969...eWall.rar.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.