Flash Çalışmam (3)

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
Güzel Bir Çalışma olduguna inanıyorum .

Çalışma hızlı geçişleri ancak upload ettikten sonra izlerken yavas oluyor Çalışma Önbellege tam oturunca hızlanıyor Görüntü bellegi ve işlemcisi kötü olanlar için Çalışma birazdaha yavaş olacaktır .
Geçişler hızlı olması lazım sitede yavaş gösteriyor bundan dolayıda çalışma birazda olsa kötülüyor :) k.bakmayın .
Simdi ben bu flash konusunda kısıtlıyım bildigim kadarıyla yapıyorum gelişime açıgım ancak photoshop olsa daha iyi olurdu yinede elimizden geldigi kadarıyla yaparım anca k 25 çalışmanın 10 aynı konu ustunde TEXT li olur diyim anımasyon yapacagım bir bilgisayar yok çünkü. :)

BURDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ .

Son düzenleme:

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
ßøZKµ®T R€î§;1921350' Alıntı:
ellerine sağlık gene yapmışsın sen alınmalısın sezere duyrulur
Görür Bu Gözler ;)

Çalışmanda Evet Flash Mevcut Ancak Bir Anlam Bulamadım?
Yani Yapmak İçin Çalışma Yapmamalısın.
Mesela Bir Ayyıldız Döne Döne Cama Vurup Geri Gelse Bu Çalışmadan Çok Daha Güzel Dururdu.
Aşırı Amatör Görünmekte Dışarıdan.
Effektlerin Işık Saçan Tarzında Olsa Daha Mükemmel Olur.
Çalışmalarının Tht Misyonu Ve Amacına Hizmet Etmesi Dileğiyle...

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
Görür Bu Gözler ;)

Çalışmanda Evet Flash Mevcut Ancak Bir Anlam Bulamadım?
Yani Yapmak İçin Çalışma Yapmamalısın.
Mesela Bir Ayyıldız Döne Döne Cama Vurup Geri Gelse Bu Çalışmadan Çok Daha Güzel Dururdu.
Aşırı Amatör Görünmekte Dışarıdan.
Effektlerin Işık Saçan Tarzında Olsa Daha Mükemmel Olur.
Çalışmalarının Tht Misyonu Ve Amacına Hizmet Etmesi Dileğiyle...

Çalışmanın amacı orda flash ile görsellik saglamak bu ufak ama zahmetli bir çalışma .
Ben bu işe başlarkende dedim ben Grafiker degilim hobi olarak yapıyorum
THT ile ilgili çalışmalar yapmak istiyorum elimden gelen bu kadar bundan fazla da en sonki çalışmalarıma bırakıyorum . Amatörüm dogru ama kendi yaşıtlarıma göre daha iyi yapmaktayım . Yinede yorumun için teşekkürler .

Dediginiz gibi iyi bir görsel çalışma yapmam için PC elverişli degil hızı düşük grafikte baya bir zorlanıyorum .
Bu çalışmayı yaparken bile zorlanmaktayım . Yinede grafiker olamk için ugrasacam .

Kendi dalımda kimse katılmıyor katılmalarınada istiyorum daha zorlu geçmesi benim için daha iyi olur çünkü daha iyi sonuçlar çıkaracagıma inanıyorum .

Çalışma THT uygun degilmi ?
Bence uygun bir çalışma güzel bir intro olur .

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.