Flash disk sorunu

mlnklq

Üye
30 Ağu 2010
112
0
S.a arkadaşlar bir sıkıntım var şimdi yerimi bilmem eğer konu yeri değilse yetkili arkadaşlar konuyu tasırlarsa sevinirim

Arkadaşlar şimdi geçenlerde üniversitenin bilgisayar merkezindeydim flashmı takmış işlerimi hallediyordum yanlız flash ilginç bir şekilde gözükmüyor artık pc takıldığında biçimlendir yazısı geliyor biçimlendir dediğimde olmuyor denilen tum programları denedim cmp çalıştır vs faydası oadı ve sanırım güvenli mod da çıkarmadığım için flash yandı benim size sormak isteğim flash içinde önemli belgelerim ve proğram larım vardı flashı kurtara bilirmiyiz ?

mlnklq

Üye
30 Ağu 2010
112
0
Kardeşim windows diski biçimlendirmedi diyor normal seçeneklerden biçimlendir dediğimde ise biçimlendirme sayfası gelmiyor ve nırmalda flash ismi pien ama artık pc de cıkarıla bilir disk diye gözüküyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.