flash oyunlarında ilginç kasma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 Ocak 2011
190
0
arkadaşlar son dönemlerde popüler olan ve damgasını vuran"haxball" adlı flash oyunu duymuşsunuzdur bu oyuna ilk başladığım zamanlarda (yaklaşık 1 ay önce) hiçbiir sorun yoktu.Lakin şu son birkaç gündür çok kasıyor yani oyuncular neredeyse ışınlanıyor pingim bazen 70 bazen 150 bazen 40 oluyor.Ama her zaman kasıyor chrome kullanıyordum çok fazla cpu yiyordu farklı 3 çeşit tarayıcı denedim çözüm bulamadım.Bu sorunun çözümünü her yerde 4-5 gündür aramama rağmen sonuç olumsuz.internet hızından olduğunu söylüyorlar lakin ttnet kullanıyorum ve 16 mbit ancak yaptığım hız testlerinde 12-13 mbit hız ve 0,60 upload hızı çıkarken pingim 34-35 civarlarında oluyor. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.